Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En güçlünün rakibi olmasa Luffy nasıl en güçlüyü yensin :d Demek istediğim Kaido'ya bu ünvanı takmışlar ama gerçekten en güçlüyse Luffy bu adamı yendiğinde bunun üstüne çıkmış olur, değilse de en güçlü olmaz belli değil yani.
Bunu kavramaya çalışıyorum ben de nasıl oluyor. :dd.d

Mihawk gibi olabilir mi? Ben şahsen Zoro gibi kimse en iyiye niyetlenmediği için unvanın hala onda kaldığını düşünüyorum. Shanks buna kafayı taksaydı unvanı elinden alabilirdi gibi vb. Yani unvan meselesi zamanında görülene göre koyuluyor. Unvanını koruması da birinin onu yenip yenmemesine bakıyor. Tamam oldu bu sefer. :dd.d

Bunu kavramaya çalışıyorum ben de nasıl oluyor. :dd.d

Mihawk gibi olabilir mi? Ben şahsen Zoro gibi kimse en iyiye niyetlenmediği için unvanın hala onda kaldığını düşünüyorum. Shanks buna kafayı taksaydı unvanı elinden alabilirdi gibi vb. Yani unvan meselesi zamanında görülene göre koyuluyor. Unvanını koruması da birinin onu yenip yenmemesine bakıyor. Tamam oldu bu sefer. :dd.d
Kavrayamayacak bir şey yok yahu .d Gerçek hayatta nasılsa bu da öyle işte. X rekorunu biri kırana kadar o rekor nasıl o kişide kalıyorsa buda öyle. En güçlü denmiş adama, onu yenen biri çıkana kadar en güçlü diye gazını alıyorlar işte.

Kavrayamayacak bir şey yok yahu .d Gerçek hayatta nasılsa bu da öyle işte. X rekorunu biri kırana kadar o rekor nasıl o kişide kalıyorsa buda öyle. En güçlü denmiş adama, onu yenen biri çıkana kadar en güçlü diye gazını alıyorlar işte.
Yani bu işi Luffy bitirmese Teach, Im veya Gorosei ekibi gerekeni yapacak zaten. Belki Akainu noktayı koyacak vs.

Bir de bu arctan sonra işin içine antik silahlar girebilir. Dümdüz 1vs1 mantığıyla ilerleyeceği de kesin değil. En azından Teach'le savaşır gibi ama sonra ortalık çok karışır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık