Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu kaido en sonunda luffy ile birlikte hükümete karşı savaşacak.... Bunun altyapısını Kingin kaidoya bu dünyayı değiştirebilecek misin cumlesinde sinyal vermişti bence. Dünyayı luffynin değiştireceğini görecekler anlaşılan...

Daha önceki arclarda kaido sende joyy boy degilmissin demişti luffy için...

Sanki yavaş yavaş Luffy i kabul edecekmiş gibi hissediyorum.. Kaido yenilir ancak öleceğini yada yakalacagini zannetmiyorum. Wanodan gemi ile açılıp son savaşta , birlikte savaşacaklar....

Bunu da Mihawkin luffy için söylediği sözlerden dolayı düşünüyorum(denizde dolaşan insanlar içinde En korkutucu güç bu)...

Sanki düşmanlar değilde dostlar dövüşüyor gibi hissettim....

Biraz daha fazla sayfa ayirsaymis keşke ...
Bende kaido’nun söylediklerini ve odanın kimseyi öldürmediğini düşününce sonuna kadar dediklerine katılıyorum.

Beyler bunu söyleyenler kuruntu yapmıyor ki. En azından ben yapmıyorum. Enma ilk gösterildiğinde kılıca özel tanıtım yapıldı. "Kullanıcısını yoğun bir şekilde haki kullanmaya zorlar." denmedi mi? dendi. Zoro bu kılıcı ilk eline aldığında kılıcın ucundan Zoro'nun boynuna kadar haki ile kaplamadı mı? kapladı. Yani kılıç onu kullanan kişinin hakisini ortaya çıkarıyor mu? evet. Kılıç kendisine hortumla haki çekiyor muhabbeti yok yani. Zoro'nun enmayı bir sonraki kullanışında Kaido "kral haki?" tepkisi verdi mi? verdi. Bir sonraki dövüşte yani King dövüşünde kılıca özel flashback yapıldı mı? yapıldı. Kılıcın geçmişi gösterildi, ismi ve lakabı üstüne basa basa söylendi. Biz mi enmayı abartıyoruz? Mangaka mı? Zoro "kılıca karşı koymamalıyım, ona istediğini vermeliyim" dedi mi? dedi. Dedikten sonra Zoro'nun üç kılıcında da üst düzey kral haki gördük mü? gördük. E abi o zaman neyin inkarı bu? "Kılıç kullanıcısını yoğun bir şekilde haki kullanmaya zorluyor." Zoro karşı koymadığı için kral haki ve silahlanma birlikte salınıyor ve üst düzey kral haki ortaya çıkıyor. Yoksa Zoro garipten sesler duyup öğrenmedi bu tekniği. Zoro 5 dakikada öğrendi denilince komik oluyor.
Söylediklerinde haklısın. Ancak Sandai'ye kral haki basarak da saldırı yaptı diye biliyorum. Sadece Sandai'ye hatta. Bence Enma nasıl bir haki çektiğine bakmıyor. H. hakinin bu denli dışarı çıkmasını sağlıyordur. Ancak Zoro istediği kılıca yönlendirebiliyor gibi duruyor.

CP0'ın Drake'i yenmesini Apoo'nun kaçmasına bağlayanlara katılmıyorum. Adamlar en baştan Drake'e saldırmasa Drake zaten onlarla savaşmıyordu. Yani CP0 kendine ne kadar güveniyorsa artık düşünmeden saldırdı. CP0 ajanlarının en az birisi özellikle Lucci ile konuşan üyesi Amiral seviyesi değilse örgüt gözümde beş para etmez. Zaten o adam 50 sene kadar önce Carmel ana ile konuşan ajanla büyük ihtimal aynı adam. Oda seride yaşı büyük karakterleri özel yapmayı seviyor ve o adam da baya özel bir canavar çıkacak. Apoo ve Drake de zayıf değildi, rakipleri fazla güçlüydü. Lucci balonu yerine bu maskeliler çok fena çıkacak muhtemelen ama fandom Lucci'ye takmış durumda.

Ben iddiasına girerim sende varmısın sanji 700 gecemez gecerse süresiz bam yemeye razıyım
Sanji 700 geçemezken Zoro kaç olacak onu söyle de iddiaya girelim. Kaybeden ömür boyu yerli yabancı hiçbir forumda ya da hiçbir yerde bir daha seriyle ilgili yorum yapmayacak ve konuşmayacak. Özel olarak seriyi okumaya devam edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık