Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orjinal çeviride kılıç canımı alacak diyor ne diyorsun?:D

Kral haki verince adam etmişti hani?
Enma'nın bu davranışı Oden'de neden göstermediğini bilmiyoruz hala. O bölümde Zoro bu konuya değinince ve ardından kral haki salınca, sebebi bu sandık. Gayet mantıklı bir çıkarımdı.
Kral haki verince adam edilmiyor olabilir. O sahnenin anlamı kalmamış oluyor böyle olunca. Hala muallakta bırakmak Oda'nın kötü bir tercihi olmuş diyelim.
Şu an geriye güç seçeneği kalıyor. Yeterince güçleninceye kadar böyle devam edecektir diyorum. Çıta Oden'in gücü büyük ihtimalle.

Yanılmışım diyorum yani, ne diyeceğim başka :D

Haftasonu açılır diyordum 36 sayfa konuşmuşlar bile millet nöbet tutuyor. :D King’e de şimdi Pica muamelesi yaparlar ama Allahtan arkası sağlam gariban Pica gibi değil. :/
King hiçbir alanda uzmanlığı olmayan ırksal özelliklerine bel.baglamis bir adam. Ne meyvede pek uzmanlaşmış ne başka bir şey de. Irksal özelliğinde bile pek uzmanlığı yok. Haki uzmanlığı yok. Savaş kabiliyeti yok.

Kaido yanına almasa aşçı yardımcısı olurdu.

Wano'nun en çılgın mücadelesi Fukufuku vs Raizo başabaş devam ediyor.

King hiçbir alanda uzmanlığı olmayan ırksal özelliklerine bel.baglamis bir adam. Ne meyvede pek uzmanlaşmış ne başka bir şey de. Irksal özelliğinde bile pek uzmanlığı yok. Haki uzmanlığı yok. Savaş kabiliyeti yok.

Kaido yanına almasa aşçı yardımcısı olurdu.
O kadar katılıyorum ki şu yoruma. Queen çok daha işlevli şu heriften.Resmen kaşına gözüne tutulmuşlar.

CP0 gün geçtikçe daha da güçlü gösteriliyor. Yıllar geçtikçe daha da saçma bulduğum bir durum. Manga ve novel mantalitesi hep benzer işliyor. Seri baştayken aynı ekibin karakterleri 30-40-50 yaşında olsalar bile zayıf, seri ilerledikçe aynı karakterler 2-3 yıl içinde güçlenmiş oluyorlar. Bu da bu karakterlerin 30-40 yıl boyunca gereksiz bir şekilde zaman harcamış olduklarını gösteriyor. Kalemi mangakaya ver 2-3 yılda seni güçlü kılması için gayet de yeterli oluyor.

Umalım CP0 Robin'i almasınlar, ikinci Enies Loby'i kaldıracak halde değiliz. Hikaye özgün olsun farklı karakterler, maceralar görelim.

King ve Queen'e ait daha fazla savaş sahnesi olsun isterdim ama arc'ı uzatınca maalesef vs'den kıstı. King'in ve Queen'e ait hikayeler okuyabilirdik ama o da olmadı. Kaidou ve Luffy bari biraz şatafatlı olsun da keyif alalım.
Cp0 güçleri daha önce işlenmedi diye hatırlıyorum. Lucci şefleri dediklerinde bende zayıf bir oluşum diye düşündüm ama bu maskeliler Lucciden üstteler ve ilk defa dövüşüyorlar seride.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık