Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada @Alcatraz ilk defa işe yaradı @Mr.Bushido @RedTeroR @Roronoa Zoro @Dracule Mihawk @YonToryu @Saitama ve nicki'ni yazamadığım diğer Zoro fanı kardeşlerim... Zoro'yu gömmek için attığı sahnede bakın nasıl bir hazine yatıyor.

Zoro'nun olduğu panelde Cp, "beklenmedik bir şey olma olasılığına hazırlıklı olmalıyız" diyor. Bu ne demek ?....

Gazamız mübarek olsun arkadaşlar. Zoro Kaido'nun kelleyi aldı sayabiliriz artık :at::at::at:
Vay be ben etiketlenmemisim :D
Saka bir yana alsin kelleyi be, cok mu sey istiyoruz

Böyle bir niyeti yoksa bile milletin işi trole vurduğunu görünce Oda da trollük yapıp devam ettirmediyse dişimi kırarım. :D
Zaten o çizimlerde ben troll bir hava aldım jutsunu bırak gibisinden.Oda hem Naruto hem de Bleach ile dalga geçiyor aklınca ( katana çizimleri ) sonra da Kubo nefret ediyorum der tabii haklı adam. :D

Zoro ve Sanji'nin bir doz daha almak için yalvarması gerekiyor Chopper'a. Luffy - İvankov göndermesi bir doz daha alıp ne yapacaklarsa yapsınlar. Cp0 da adayı terk edecek sonrasında 3 ay yatsalar da sıkıntı değil.
Zoro’nun ilaç etkisine daha var belli ki… Sanji’ye bir doz lazım ama. O değilde Bm’nin tayfa hala ortada yok… Vasıfsızlar resmen… :D

Bu arc tüm dengeleri alt üst etti. Yaw geçen tüm kek adası arcında luffy zar zor katakuriyi yeniyordu bisküvi adam bile eğerki nami yardım etmese luffy i perişan etmişti, Bigmom a çizik bile atamıyorlardı. Bu arc zoro sanji kaidonun 1. ve 2. adamını neredeyse tekliyorlar. luffy kaido ile canavar gibi savaşıyor. arada zaman atlamasıda yok eğitimde yok. ya bigmom korsanları kaido korsanlarından çok çok daha güçlü. Yada oda güç dengesini bir hayli şaşırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık