Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rayleigh kral haki kullanımı sınırlı demişti şimdi bu çatıdaki iki manyak daha ne kadar kral haki kullanacak :confused:
Hadi Kaido neyse de yılların korsanı ve uzun zamandır da yonko, adam yonko ya deyip kestirip atarız da
Luffy savulun Battalgazi geliyor diyerek dalıyor dayak yiyip gidiyor depoyu fulleyip geri geliyor acaba Luffy'nin hakisi ne kadar daha sürecek, herhalde bu son perde:artiz::confused:

Arc başında tek yiyen Luffy'i geçtim o saçmaydı zaten. Çatıda biraz önce hakisi biten perişan olan bir Luffy var. Teke tekte kısa sürede ikinci kez yenilen bir Luffy var. Üçüncü rauntlar da bir keramet var galiba. Kaido'nun saldırıları işlemiyor şimdi. Luffy bir anda 10 kat dayanıklılık mı kastı nedir? Kaido'nun inme vakti yaklaşmış. Kata 12 saat dövüşmüştü. Kaido 1 saatte inecek galiba.

Arc başında tek yiyen Luffy'i geçtim o saçmaydı zaten. Çatıda biraz önce hakisi biten perişan olan bir Luffy var. Teke tekte kısa sürede ikinci kez yenilen bir Luffy var. Üçüncü rauntlar da bir keramet var galiba. Kaido'nun saldırıları işlemiyor şimdi. Luffy bir anda 10 kat dayanıklılık mı kastı nedir? Kaido'nun inme vakti yaklaşmış. Kata 12 saat dövüşmüştü. Kaido 1 saatte inecek galiba.
Kullandıkları kral hakiden olay belli ediyor kendini güçleri azalmış :ehe:

Rayleigh kral haki kullanımı sınırlı demişti şimdi bu çatıdaki iki manyak daha ne kadar kral haki kullanacak :confused:
Hadi Kaido neyse de yılların korsanı ve uzun zamandır da yonko, adam yonko ya deyip kestirip atarız da
Luffy savulun Battalgazi geliyor diyerek dalıyor dayak yiyip gidiyor depoyu fulleyip geri geliyor acaba Luffy'nin hakisi ne kadar daha sürecek, herhalde bu son perde:artiz::confused:
Yaşam Enerjisi olayı var. Ona bağlı gidiyor. Ortaya çıkarttıkça da daha fazla kullanabiliyorsun.

Zoro, Kaidou'ya da yürür deniyordu ama olmadı. Hayaller ve gerçekler. :rolleyes:

Beklediğimden güzel çıktı bölüm. Ucundan da olsa Zoro var, Luffy vs Kaido var ve aradaki sahneler de güzeldi. Sıkmadı yani.
Zoro ve King arasındaki paralellikten bahsetmiştim geçen bölüm:
''Bölüm yorumuna da yazacaktım ama dayanamadım:
King'in, dünyayı değiştireceğine inandığı için Kaido'ya katılması ve Kaido'nun ilk adamı olması ama dünyayı asıl değiştirecek olanın Luffy olması... Luffy'nin, Kaido'yu yenecek olması ve Luffy'ye ilk katılan kişi olan Zoro'nun da, King'i yenmesi... King'in olmak istediği yerde Zoro var aslında ve King bunu bilmiyor...
En sevdiğim One Piece repliği geldi aklıma:
''Kader, gizemli şekillerde tecelli ediyor.'' -Silvers Rayleigh. ''

Bu bölümde de bu paralelliği devam ettirdi Oda:
İkisi de, hedeflerine ulaşana kadar yenilmeyecekleri üzerine kaptanlarına söz veriyorlar. Gerçekten de King, Zoro'nun yerinde olabilirmiş. Kader işte... Biri hayallerine ulaşırken, diğeri ulaşamayacak. Biri sözünü tutarken, diğeri tutamayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık