Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Kaidonun kellesini alması bu seride bugüne kadar olmuş en absürt saçma şey olur ve takip etmek için sebep kalmaz.

Nedenleri sayayım. Çatıda gelmişsin seride yapılmış en büyük saldırıyı yemiş üstüne de kaidodan balyoz falan yemişssin iflahın kaymış. Sonrada üstüne iksir alıp ki yan etkileri malum. Kılıcın var tüm hakini çekiyor. Hakiyi çok kullanınca Luffy bayılıyor, Kendin ölcem diyon. Son saldırda gördüğümüz üzere neyin var neyin yok koymuşsun saldıraya. Bundan sonra sen kalk Kaidonun kellesini al. Zoro direk KK olsun. Luffy ben seni geçemicem reis deis üstüne ben kaptanlıkta ısrar etmekle aptallık ettim desin birde istiyosanız. Ölüp bitti adam artık bayılıp 2 üç gün uyuması lazım şu saldırıdan sonra Sanji gibi.

Zoro Kaidonun kellesini alması bu seride bugüne kadar olmuş en absürt saçma şey olur ve takip etmek için sebep kalmaz.

Nedenleri sayayım. Çatıda gelmişsin seride yapılmış en büyük saldırıyı yemiş üstüne de kaidodan balyoz falan yemişssin iflahın kaymış. Sonrada üstüne iksir alıp ki yan etkileri malum. Kılıcın var tüm hakini çekiyor. Hakiyi çok kullanınca Luffy bayılıyor, Kendin ölcem diyon. Son saldırda gördüğümüz üzere neyin var neyin yok koymuşsun saldıraya. Bundan sonra sen kalk Kaidonun kellesini al. Zoro direk KK olsun. Luffy ben seni geçemicem reis deis üstüne ben kaptanlıkta ısrar etmekle aptallık ettim desin birde istiyosanız. Ölüp bitti adam artık bayılıp 2 üç gün uyuması lazım şu saldırıdan sonra Sanji gibi.
O kadar çok deniyor ki yemin ederim midem bulandı Zoro Kaido Kelle kelimelerinden.

İlacın etkisi geçer düşer zaten. Ama Wano bitmeden Oden'den iyi olduğunun işlenmesi gerekir. Yoksa hikayede eksiklik kalacak. Bunu tamamen kelle muhabbetinden bağımsız diyorum.

Oda bundan sonra Luffy harici vsleri böle çizecek büyük ihtimal.O yüzden vslerde çok büyük beklentilere girmemek lazım. Benim için vslerden çok hikayenin işlenişi , gizemlerin mantıklı şekilde bağlanması daha önemli. Kayıp yüzyıl , D.nin gizemi vs konulari güzel işlerse benim için OP başarılı bir manga olarak bitecektir.

King belki savunmada kalabilirdi ama Zoro'yu bıraksın Zoro tükenir mantığı biraz riskli bence.Çünkü ne belli belki adam blöf yapıyor.Enma'ya iyice alışıp güçlenecek yada çakallık yapıyor Zoro dinlenmek için ediyor o lafları bilemezsin yani. :D O açıdan King ateşiyle iyileşiyorsa savunmada kalabilirdi ama bence gerisinde problem yok.Savunmada kalmama sebebi de ateş enerji yiyordur ondan dolayı olabilir.Hızlanıp rakibi bitirmeye çalışmak daha mantıklı belki de.Gerçi Zoro o kadar tekme yiyor niye çok az etkileniyor o da ayrı bir op olayı ya neyse...

Bölüm güzeldi.Sanji nin yeni ödülü 1 milyar 320 net artık. Sanji nin galibiyetini genlerine bağladı Oda efendi.Aldığı power up aslında Çok güzel .Sanji haki bile kullanmadan bacağıyla bir kılıç ustasına karşı artık savaşabilecek.Savunması acayip güçlendi.Gücünü Queen i adadan atmasından net olarak anlıyoruz .Üstelilk bu kişi 1,320 milyarlık antik Zoan dayanıklılığına sahipti.Bu epey iyi oldu.

Gelelim Zoro efendiye .Artık kral haki sahibi bir kılıç ustası oldu. Kral haki işin içine girince artık bir amiral bile alması mümkün . Kizaru ile kapatılacak bir hesabı vardı yakında göreceğiz anlaşılan .

Oda efendi King i tasarlarken sanırım Marco ve Katakuriden esinlenmiş.Hatta 2 sinin karışımı .Katakuriden giysi ve tarz esinlenmiş net. Güçlerini ise Marco dan esinlenmiş.. Yetenekleri zaten çok benziyor. King dövüşe çok güzel baslamıştı ama aduketle bitirmesi çok kötü oldu
Sanji kizaru ile dövüsücek, zoro degil. Kizaru ile zor kapisir, k.haki ve hiz lazim sanji zaten bu özelligi olan ve buna yönelik power alan biri, gen power ile saldiri eksikligini de kapatti. O da Fuji ile kapisicak, ikiside saglam power aldi, ikisi de amiral alicak. Bir nevi Enies lobby vol2 gibi bitti.

Queen ödül 1.320, king 1.390, sanji ve zoro arasinda da bu kadarlik fark olur ödüller yükselsede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık