Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu h.haki olayını çok saçma işledi.Ne olurdu yani adamlar 2 yıllık eğitimde öğrenmiş olsa şu işi.Yanında eğitim aldıkları adamlar da serinin zirveleri bir de.

Dediğim gibi, OP'de eleştirilmedik dövüş kalmaz bu şekilde yaklaşılırsa.
Saçma gördüğüm bir şeyi eleştirmeyeyim mi bu yüzden? King öyle delikanlı, onurlu bir adam falan değil. Rakibini ortadan kaldırmak için her şeyi yapan türden birisi. Dövüş stilini bile buna göre geliştirmiş. Bu açıdan böyle bir fırsatı kullanmayarak aptallık etti.

Bu h.haki olayını çok saçma işledi.Ne olurdu yani adamlar 2 yıllık eğitimde öğrenmiş olsa şu işi.Yanında eğitim aldıkları adamlar da serinin zirveleri bir de.
Oda kılıca yığıyor işi aslında ama kabul edilmiyor. Yakında net açıklanır. Zoro genelde arc sonu eksik olduğu konu hakkında kendine bir yorum yapar. Orada anlarız. Ya da sonraki arclarda yapacağı dövüşlerde.

Linc yemeyeceksem,Luffy ne durumda? Hala daha yasiyor mu kendileri? Veya Oda, tüm dövüsleri aradan cikartip Luffy'e mi odaklanmayi düsünüyor?

Oda kılıca yığıyor işi aslında ama kabul edilmiyor. Yakında net açıklanır. Zoro genelde arc sonu eksik olduğu konu hakkında kendine bir yorum yapar. Orada anlarız. Ya da sonraki arclarda yapacağı dövüşlerde.
Ben luffy için de söylemiştim onu.Hemen bu seviyelere çıkmalarını kabullenemedim.Mesela doff yc1 olsa luffy onu yenip yc1+ olsa.Kata amiral'e yakın bir seviye de olsa luffy onu yenip amiral olsa.Kaido ile ilk çarpışmada sağlam mücadele etse ve uyanış açıp onu da yense daha hoş olurdu benim için.Yani arasında çok fark olduğu adamı yarım saattir h.haki ekliyor diye onun seviyesine çıkıp yenmesini kabullenemiyorum.

Sırada gerçek ejderha var. Böyle olucak bence. İki sene önce Law ve Kid pacifista'yi yenmişti Luffy ise yenilmişti. Şimdi imparator karşısında da aynı şey olma ihtimali var. Luffy başkentte yeniler Zoro ise kelleyi alır.

Zoro kısımları cidden güzel olmuş ama insan daha uzun okumak istiyor, ayrı ayrı sayıda çizsen nolurdu? Sanji vssi de güzeldi belki toplu okumak lazım ama Sanjinin havalı sözlerinden ekler insan nerede ? Havalı söz ve Sanjide zorlanma göremedim ben :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık