Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Kaido ve King'i inceleyen muhtemelen Vegapunk'tur. Eğer ki lunaria ırkının ve Kaido'nun gücünü Px'lere aktardilarsa hakkaten shibukailere ihtiyaç kalmama kısmı çok mantıklı olur. Bildiğin Pxlerin her biri yonkou seviyesi olur. Gerçekten çok dolu ve iyice irdelenmesi gereken bir bölüm.
PX konusuna katılıyorum. Bu ırk ve deney muhabbeti yapıldığına göre illa bir yerde karşımıza çıkacak. Sanji'de, PX'de yada her ikisinde de bu genleri görürüz diye bekliyorum.

Bu arada Kaido ve King'i inceleyen muhtemelen Vegapunk'tur. Eğer ki lunaria ırkının ve Kaido'nun gücünü Px'lere aktardilarsa hakkaten shibukailere ihtiyaç kalmama kısmı çok mantıklı olur. Bildiğin Pxlerin her biri yonkou seviyesi olur. Gerçekten çok dolu ve iyice irdelenmesi gereken bir bölüm.
Muhtemelen değil, kesin. Çünkü Vegapunk, Soy Faktörü ile Seiryu Meyvesi'nin kopyasını üretmişti. Yani MADS ekibi çoktan dağılmış, Vegapunk tutuklanmış ve Denizciler bünyesinde çalışmaya başlamış.

Muhtemelen değil, kesin. Çünkü Vegapunk, Soy Faktörü ile Seiryu Meyvesi'nin kopyasını üretmişti. Yani MADS ekibi çoktan dağılmış, Vegapunk tutuklanmış ve Denizciler bünyesinde çalışmaya başlamış.
Ben shichiler yerine de kingin genlerine sahip king gibi dayanıklı pasifistalar yaptığını düşünüyorum. Ellerinde de lazer olsa, ateşi de kontrol etseler sanji gibi. Neredeyse hepsi king ayarında bir ordu olur. Korsan dünyasının %95ini ezer geçer bunlar. Yonkoular ve sağ belki bir de sol kollar haricinde herkese karşı şansları var.

Ben shichiler yerine de kingin genlerine sahip king gibi dayanıklı pasifistalar yaptığını düşünüyorum. Ellerinde de lazer olsa, ateşi de kontrol etseler sanji gibi. Neredeyse hepsi king ayarında bir ordu olur. Korsan dünyasının %95ini ezer geçer bunlar. Yonkoular ve sağ belki bir de sol kollar haricinde herkese karşı şansları var.
Olabilir. Bizim gördüklerimiz test aşamasında olanlardı.

Shichilerin hepsini sağ kol yada amiral seviyesiyle test edecekler shichiler başta ezilirken devamında biz F.Tailiz pardon Shichibukaiyiz diyerek hepsini tek tek indirecekler. :) Ben okeyim peki sen @Riful ? :D

ODA'nın adaleti olsa buraya gelene kadar gelişimini bu kısma göre ayarlar bu durumda gözümüze batmazdı. Smo sonuna kadar haklı.

Bu arada ODA resmen copy past yapmış Zoro saldırılarında King'in hasar alışına. Abi hiç mi yan kesmez çapraz kesmez vs. Hep aynıı noktadan boydan boya :D
Aynen, 20 yıldır seriyi uzat uzat sonra birden Yonkou ve tayfasının aldır Wano'da.

Naruto ve Bleach aklıma geliyor da, onlar o kadar eleştirildi bu konularda, One Piece'nin yaptığına bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık