Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano başlarında bir konu açılmıştı. Zoro'nun rakipleri kim olur diye. Ben hem Kaido'ya dalan ekipte hemde King'i indiren ekipte olur demiştim. Bazı kişiler hem Kaido ekibinde hemde King vs sinde baya alaycı bir tutum sergilemişti. Zoro'nun en fazla King ile 1-2 kılıç tokusturup Marco'ya bırakacağını, Who's Who'yu zar zor alabileceğini falan yazıyorlardı ( Bunu diyen kişi sayısı çok fazlaydı) Kaido'ya ihtimal bile vermiyorlardı çünkü kaptan değilmiş...
Şimdi bu yorumlar zamanında hiç yapılmamış gibi devam ediliyor.
Sahi birisi o konuyu bulup atsa ya buraya, iddialı bir konu olabilir.
Şahsen ben de beklemiyordum Kaido'yu çizip King'i tokatlamasını. Bizim beklentilerimiz de çok aştı kral :D

Wano başlarında bir konu açılmıştı. Zoro'nun rakipleri kim olur diye. Ben hem Kaido'ya dalan ekipte hemde King'i indiren ekipte olur demiştim. Bazı kişiler hem Kaido ekibinde hemde King vs sinde baya alaycı bir tutum sergilemişti. Zoro'nun en fazla King ile 1-2 kılıç tokusturup Marco'ya bırakacağını, Who's Who'yu zar zor alabileceğini falan yazıyorlardı ( Bunu diyen kişi sayısı çok fazlaydı) Kaido'ya ihtimal bile vermiyorlardı çünkü kaptan değilmiş...
Aslında herkes orada gerçekci yaklaşımda bulunmuştu. Çünkü bunun sağlam bir zemini yoktu fakat ODA devreye girince oldu bittiye geldi.

Aslında herkes orada gerçekci yaklaşımda bulunmuştu. Çünkü bunun sağlam bir zemini yoktu fakat ODA devreye girince oldu bittiye geldi.
Valla bence Luffy'nin Kaido'yu indirmesinden daha mantıksız değildi. Ama tabi mantıktan ziyade serinin akışını da tahmin etmek gerekiyor.

Yanlış bir şey söylenmemiş ki. Forumda beklenti ile mantık çerçevesinde yorum yapma, birbirine çok karıştırılıyor. Luffy, Zoro, Sanji o zaman rakiplerini alacak seviye değillerdi. Böyle yorumlar gayet normaldi.

Sanjinin dövüşü oldu bitti ye geldi. Zoronun ilk ciddi dövüşünde bir şeyler eksikti. İlaç ile ayakta duran zoro, zorlandı, yaralandı, duvara ve yere mıhlandı. Sonunda enmanın zorlaması ile kral hakisi kullandı. Sanki bu dövüşte zoro için değil de king için eksiklik vardı. Sanji ve zoro dövüşlerinden zevk alamadım.

King sınırına geliyor çünkü ateşi yanarken Zoro’nun dediği gibi çizik almıyor.Bunun bir bedeli vardır g4 gibi.En kötü enerji götürüyordur ondan o yüzden sınırına yaklaşıyordur.Sonsuza kadar yapamaz yani.Marco’dan çok farklı değilmiş o açıdan.Marco sınırına geldi diye geçen sayılarda hakkını yediler adamın.
Zoro'yu dövmekten sınırına ulaştı adam, One Piece klasiği döve döve yenilmek, dövmekten yorulmak :oleyo::p

Kingunun düşüşü ile onigashimanin lideri düşmüş oldu. Acaba kingunun düşmesi kaidounun kulağına giderse ne gibi şeyler görürüz.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık