Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jackın üzerine koyarım ben Doffu çok çeşitli meziyetleri var herifin. Crackerla da baya sağlam kapışırlar. Ama ben hiçbir sol kolun değil önüne yanına koymam.
Jack'in üzerine gözüm kapalı koyarım zaten ben de.Diğer kalan 3.adamları da yense şaşırmam.Şu Queen'e de gerçekten kaybedecek gibi değil ama Dof @Millennium Wizard gibi hater değiliz sonuçta biz :D Olanı söyleriz.

Sağ kol diyen yok ki. Orta zorluk verir sağ kola her Yc2 gibi. Net olarak sağ koldan daha zayıf Dof ama Sol kollardan falan degil.
Yok mu :D MW'nin imza lafıdır bu.

Oda'nın kafasında sol kol diye bir ayrım yok biz uydurduk bunu. Mom tayfasında da belli değildi kimin güçlü olduğu. Bunun başka açıklaması yok. :(

Jack'in üzerine gözüm kapalı koyarım zaten ben de.Diğer kalan 3.adamları da yense şaşırmam.Şu Queen'e de gerçekten kaybedecek gibi değil ama Dof @Millennium Wizard gibi hater değiliz sonuçta biz :D Olanı söyleriz.
Queen, Linlin karşısında iyi iş yaptı Oda Sanji dövüşünü hızlı bitirdi diye karakteri eziklemeye gerek yok. Sanji, bayılmış.. Şuanki Sanji Doffu ezer bana göre

Aslında doğru… ne olursa olsun sol kol Queen. Ama adam o kadar çöp çizildi ki. Sanji ayaktı kalmalı gibi hissettim… :D
Hasar almamış bu durumda Haki'sini fazla kullandı herhalde. Sanji'nin bu kadar uzun dövüşü olmadı hiç. Wano sonrası çok müthiş bir gelişim yaşayacaklar. Daha bu küçük yaşlarında sağ ve sol kol inidiriyorlar. İkisininde önü çok açık.

Suiti kırmasına üzüldüm şimdi, onun üzerinde yapılacak bir değişimle Sanji'nin isteyeceği türde bir silaha dönüşebilirmiş aslında. Görünmezlik, hız, direnç, stamina, savunma, fiziksel güç. Umarım Germa 66 geliştirilmiş bir Suitle Sanji'ye daha büyük güçler getirir. Ya da hasar görmüş yerdeki suiti Franky bulup geliştiredebilir. Franky hemen Queen'in teknolojisinden istifade etmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık