Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin kokası çok daha iyi bence. Şaka mısın Ferit.:( Harbi harbi Queen'i Kata'ya karşı ovecen yani.

Ben almayayım o kadar boş zamanım yok.
Alma zaten gördüğün gibi sıfatları karşılaştıramadın Lütfü daha güçlü vurmuş dedin normal senden de bu beklenirdi :artiz:

Kata'ya karşı Queen'i niye övmiyeyim bu arada biri 1400 milyarlık da diğeri 1 milyarlık mı xD

Geleceği görmenin ekmeğini yediği için kong gun durduran ataklar da atabiliyor sanki :D O uyanış yumruklarında koka seviyesinin+fizksel gücün etkisi yok gibi konuşuyorsun.Sadece ayna dünyasında dövüşen adamın neden şehir boyutunda uyanış yapmadığını sorgulamayı sana bırakıyorum.Adam istediği zaman ayna dünyasının herhangi bir yerini uyanışıyla mochiye çevirdi zaten.İstediği yeri mochiye çevirmeyi yaptığı gibi,bunlardan portal yumrukları bile çıkartıyor havada duran.Kata'nın uyanış ustalığını geride falan mı sanıyorsun Dof'tan .d
Yav Dof'la Uyanış+b.hakiili vuruşları ile base b.hakili Luffy'i delemiyor savunmasını aşamıyor, Kata o hakili vuruşlar ile yumruk çarpıştırdığında Luffy'nin elini kolunu üfleyerek hayvan gibi bağırmasına neden oluyor bunlar panellerde varken boş ver bence :D

Alma zaten gördüğün gibi sıfatları karşılaştıramadın Lütfü daha güçlü vurmuş dedin normal senden de bu beklenirdi :artiz:

Kata'ya karşı Queen'i niye övmiyeyim bu arada biri 1400 milyarlık da diğeri 1 milyarlık mı xD
Queen'in sıfatı daha kötü. Nesini karşılaştırayım. Alttan telefonla selfie çekmiş gibi çıkmış.:D

Tamam sen öv. Haterlik yapmaya devam böyle.

Demek ki kendini yenilemesi enerjisini alıyor. Güzel dayak da yedi olsun o kadar.

Lafla peynir gemisi yürümez :artiz:

@Miyata Ichiro sana sayfa atmışım algı diyorsun, üzerinden duman bile kalkmayan normal lütfü ağzını yamultmuş.

Boşuna demiyorum Queen yada King'in aldığı darbelerden bir iki tane alsa yenilir diye :bilmem:
Yav arkadaş lafla gayet de yürür tamam iki yumruğu dalgasına diyorum da Dof, Katakuriyi hayatta zorlayamaz. Sol Kollar ve üçüncü komutanlar muhattabı. İkinci komutanları zorlar üçlerden yenilip, yenecekleri var. Adam Jackten korkuyor Dofu yendiği bilinen Luffye Cracker yollanıyor ne anlamam gerekiyor ?

Yav Dof'la Uyanış+b.hakiili vuruşları ile base Luffy'i delemiyor savunmasını aşamıyor, Kata o hakili vuruşlar ile yumruk çarpıştırdığında Luffy'nin elini kolunu üfleyerek hayvan gibi bağırması var panellerde boş ver bence :D
Dof'un uyanışı daha güçlü algısı yapıyorlar bide :D

Dof'un uyanıştan nasıl bahsettiğine bak.Oyuncağını öven çocuklardan farkı yok.

Kata'nın ne kadar sıradan bir olay olarak bahsettiğine bak bide.Dof için uyanış en önemli koz iken,Kata için sadece yardımcı bir faktör.

Queen'in sıfatı daha kötü. Nesini karşılaştırayım. Alttan telefonla selfie çekmiş gibi çıkmış.:D

Tamam sen öv. Haterlik yapmaya devam böyle.
ödülün güç belirtmediğini gösteren bir olay daha
Tam anlamıyla hikaye anlatıyorsunuz, olanı görmek yerine olmasını istediğiniz şeye eviriyorsunuz okuduğunuz seriyi.

Lütfü Kata ile dövüşmeden önce ne dedi en son ? 1 milyar seni tam gücünde yenmek istiyorum.
Marco, Queen ve King ile dövüşürken ne dedi ? 1 milyar üst adamlarla dövüşmek zor.
Konum olarak eşit pozisyondalar. Queen, King, Kata

Buna benzer 50 tane şey var seride ama hoşunuza gitmiyor diye neymiş ? Kata çok çok güçlüymüş Queen'den. Peki neden ? Çünkü öyle istiyorum, dövüşü hoş yansıtılmadı :oleyo2:

Son düzenleme:
Tam anlamıyla hikaye anlatıyorsunuz, olanı görmek yerine olmasını istediğiniz şeye eviriyorsunuz okduğunuz seriyi.

Lütfü Kata ile dövüşmeden önce ne dedi en son ? 1 milyar seni tam gücünde yenmek istiyorum.
Marco, Queen ve King ile dövüşürken ne dedi ? 1 milyar üst adamlarla dövüşmek zor.

Buna benzer 50 tane şey var seride ama hoşunuza gitmiyor diye neymiş ? Kata çok çok güçlüymüş Queen'den. Peki neden ? Çünkü öyle istiyorum, dövüşü hoş yansıtılmadı :oleyo2:
Queen in katayı geçeceği tek nokta dayanıklılıktır gözlem ve silahlanma hakisinde kata daha güçlü bunu biliyoruz 1 milyar olması her ne kadar az çok adamın güçlü olduğunu belirtsede tam olarak belirtmez o zaman sen aralarında az bir fark olan Marco ve Queen i aynı ligden mi sayıyorsun buna göre yada ödül güç belirtse sabo 600m civarı bir şey olmazdı ulti de 200-300m civarı iken black maria 480 olmazdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 56)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık