Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu temassız haki içten patlamalıyla ilgisi olabilir yanlız. Kral haki ve içten patlamalı kombosu gibi de geliyor bana çünkü. Zoronun yaptıkları temassız değil çünkü. Zoro daha yapamıyor olabilir tabi bilmiyorum ama bana sanki temassız vurabilmek için içten patlamalıda şart gibi geliyor.

Şaka dimi ? Sürekli dayak yiyip,dirilip,dirilip gelir Luffy.

Ama rakipleri bir kere nakavt oldu mu daha kalkamaz ?

Gerçi herkes için böyle,Op'da sevmedigim bir durum.
Luffy’nin sürekli düşüp kalkması herkesten abartılı. Ama rakibi de iyi dayanıyor. Onu kastetti galiba.

kata kendisini uçuran 3 boundman darbesi yedi. Mızrakla kendini deldi. Sanji ve zoro’nun vs’leri gibi olsa dövüşü bitirmeye yeter bu. Geriye sadece bi leo bazooka’lık son vuruş kalırdı.

lucci vs luffy bile öyleydi. Herif gear 3 yediğinde bayıldı ama denize düşeceğine gemiye düştü. Baygınlık geçirmesine rağmen pes etmedi kalktı devam etti. Dövüş uzadı. Luffy sürekli geri kalkıyor ama rakipleri de iradeli oluyor hep.

Sanji bayılmamış yoksa ben mi görmedim en rahat yenen sanji oldu ya adam ciddileşince tekledi direk ikinci rahat zoro luffy zaten şamar oğlanı inşallah kaidouya toplu dalarlar
Hasar almadi alsada iyilesme power var zaten. Haki+ates etkisi olabilir ilk kez kullandi. Bildigim kadariyla sadece luffy yetenege haki basti ya da gen etkisiyle geçis olabilir. Bayilmasi dogal. Ayaga kalkacaktir. Sonrasinda big mom korsanlari ya da cp0'larin oraya bi ugrar belki. Kaido'ya giderse yok artik derim. Zoro yigilir yere, pert ilaç etkisiyle duruyo zaten. Bandaj power'la wano'yu tamamlar :)

Öldürmeyen acı güçlendirir ? ama birkez daha düserse luffy, yenilsin daha iyi.

Üye silindi 7459

@Emily Rudd'a Aşığım dayı sen şimdi bu üçü aynı mı diyorsun ?
Dayın değilim.
3'ünün arasındaki tek fark ortada bir çentiğin olmaması şflaskdşflaskdfşsalkas
Onu sen diyorsun, ben Zoro King çarpışmasını Luffy-Kaido ve Roger-WB gibi devasal isimlerin yanına koymam, dolayısıyla daha hafif çapta bir çarpışma olmuş olabilir ki Zoro da bu çarpışmanın etkisiyle savrulmuş. sol üstte görebilirsin. Net burada çarpışma var. Elektriklenme olmasa tek taraflı Zoro'dan ötürü olabilir diyebilirdim ama Page One'da elektrik çıkmamış bile.

Üye silindi 7459

Bu arada Zoro'nun kralların hakisi de öyle güçlü değilmiş. Marineford'taki Luffy gibi sanki. Hemencecik ayağa kalkmış bu etraftaki askerler.

Ya bu temassız haki içten patlamalıyla ilgisi olabilir yanlız. Kral haki ve içten patlamalı kombosu gibi de geliyor bana çünkü. Zoronun yaptıkları temassız değil çünkü. Zoro daha yapamıyor olabilir tabi bilmiyorum ama bana sanki temassız vurabilmek için içten patlamalıda şart gibi geliyor.
Zoro ryou açığını enmayla kapatıyor aslında. Çatıda da görmüştük bunu kesmişti Kaido'yu kral haki kullanmadan önce de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 175)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık