Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne hayalim varmış la? :D King kral haki açacak kullanacak öyle böyle yapacak diye bekleyen sizdiniz.:D King zaten kral haki açılana kadar Zoro'yu ezmiş geçmiş. Sonda da farklı bir şey göstermeden Zoro'nun bir power upına yenilip gitmiş. Luffy ile ne alakası var?

King'in bu durumu sizin adınıza kötü. Yine neyin algısını kasıyon yahu sen? :D
Yazdığın her şey yanlış :hhh:
Birincisi king kral haki açacak demedim ben hiç, king kral hakiyi üst seviye kullanırsa diğer sağ kollardan farklı bir seviyededir dedim. Kral hakiyi kafa dede de açmış banane ondan.
King, Zoro'yu ezmedi, King'in kendi sözü var, Kılıçları tarafından yenilen bir kılıç ustasını ilk defa görüyorum, yine yalan yanlış yazıyorsun manga ile alakan yok. Sana kalsa enma sayesinde hayatta kalacaktı tabi xD
King zaten aşağı yukarı diğer sağ kollar kadar vardı, Kaido'yu kesen adam onu kesemiyordu sana kalsa bilmem ne aurorası gelecekti ? Yine sıvadın ama sesin çıkmıyor xD nerede aurora :hhh:

Zoro kral hakiyi kullandığında zaten King'in tek şansı vardı o da kral hakiyi üst seviye gösterecek yada yenilecekti, kral hakiyi üst seviye kullanmanın nasıl bir güç olduğunu, nasıl bir güç getirdiğini bilmiyormuş gibi yazıyorsun, Lütfünün kullanan hali ile kullanmayan hali arasında dağlar kadar fark vardı görmedin mi ?

Hayallerin hep vardı, Lütfü tayfasına tek atıyordu vesaire.

Hem biz ne demiştik Zoro vurduğunta tek bir defa vurur ;)
Şu saatten sonra sana hayalinin üzerine bir bardak soğuk su öneriyorum değil Zoro, Sanji bile Lütfü'yü öttürmeden yenilmez xD

Dünyayı değiştirmekten kasıtları Shandia, Lunarian, Balıkadam gibi farklı ırkların bir arada özgürce yaşayabileceği dünyayı kastettiler olabilir ve bunun Luffy'nın yapacağını hala bilmiyorlar. :D

Bence King'in hikayesi burada bitmedi, seri sonunda kendisini görebiliriz.

King: Dünyayı değiştirecek misin?
Kaido: Dünyayı değiştirebilecek tek kişi benim. :D

Konunun inş. bir başı falan vardır direk bu dialogdan sonra kaçmamışlardır. Bu nasıl konuşma ya .:hhh: asdyfuagvbhjsdvasd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 124)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık