Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji attacks Queen with a powerful kick. Queen blows away, Sanji's leg has now fire and white lightning effects...

Beyaz yıldırım efekti...
Paylaştığım spoilerde kara Yıldırım demişti şimdi beyaz yıldırım çıkmış. Demek ki paylaşımım yalan da değilmiş.

Haoshoku Haki'nin farklı bir biçimi olabilir mi bu beyaz yıldırım sonuçta ayağı alevli olduğu için beyaz çıkmış olabilir mi?

Elektrik mi acaba sarı olarak yansıtılmış renklide.

Paylaştığım spoilerde kara Yıldırım demişti şimdi beyaz yıldırım çıkmış. Demek ki paylaşımım yalan da değilmiş.

Haoshoku Haki'nin farklı bir biçimi olabilir mi bu beyaz yıldırım sonuçta ayağı alevli olduğu için beyaz çıkmış olabilir mi?

Bilmem ki.Ben düşünemiyorum..Şu an çok karmaşığım. :D

Çizimi görmek lazım diye düşünüyorum. Uzun uzadıya çizilen yıldırımlarsa muhtemelen k.haki olur, daha kısa ve bacağa yaygın/saran biçimdeyse elektriktir. Ben elektrik olduğunu düşünüyorum yukarda yazdığım üzre Germayı kopyalayan Queen'in ve sanji'nin kardeşinim de aynı saldırıyı yapmasından ötürü.

Dediğim çıktı Sanji kendisinin vurmadığını öğrendi ve yalandan kostümü patlatmış oldu... Bu çok saçma oldu...

Duygusuz olmadığı şuan kendisi tarafından onaylandı ve sadece fiziksel değişim gösterdiğini aslında duygularının değişmediğini anlamış oldu. Yalandan Zoro da kesmesin bunu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık