Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Genelde yıkıcı etki için kullanılıyor geniş alanı yok etmek için gibisinden. Üst düzey adamlar için Enel'in yaptığı düşük voltaj elektrik saldırılarından bir farkı kalmıyor. Queen'da kendi lazerini yedi pek birşey olmadı mesela. Üst düzey karakterlere anca yüzlerce lazer gelirse bir etkisi olur yoksa anca destek güç olarak kalır.
King tam olarak tanıtılmadı eğer sapan saldırısı en güçlü saldırısı ise o da pek işe yaramaz o zaman. Aslında güçlü saldırı ama yavaş. Aynı şekilde lazer saldırısı da öyle.
Agzinda ne zaman patladi? Ben görmedim. Ayrica objektif bakisla yine lazer daha etkili ve iyidir. Queen altdüzey karakter degil. Ayrica queen de daha güçlü saldirilarla gelicektir. Haki daha kullanmadi. King de daha iyi saldiricaktir. O da haki kullanmadi.

Denk gelse görürdük heralde sanjiyi :)burada etki açisindan. King fiziksel saldiriyor. Bu tanklanabilir, lazer o kadar kolay degil.

Hala lazer'in daha iyi oldugunu düsünüyorum. King'in o saldırisi sürekli kullanilmaz, lazer ise sürekli atabiliyor. Zoro yese ölümcül darbe alir lazerde de alir. Yikicilik olarak sapan saldırisi biraz daha güçlü olsada lazerden, bir kez kullanican. K.haki kullanan sanji luffy gibiler karsisinda ise yaramaz. Zoro belki yiyebilir. Ama lazer saldirisi yaylım ateşi gibi ve çok hizli küle çevirir ve randimanli daha iyi. Kaldiki tanklanabilir fiziksel saldiri, lazeri herkes tanklayamaz. Yani daha iyi.

Mesela luffy ya da yamato king'i durdururdu ama lazerden kacinirdi.
King'in gagası güçlüdür ama lazer kadar hızlı şarj edilen bir şey değil. Dolayısıyla savuşturmakta kolay. Pacifista,Franky ve Kizaru'nun lazeri meyveden üretilmiş muhtemelen hakiye karşı hiç bir etkileri olmazdı. Queen'in lazeri tamamen kendi üretimi bile olabilir. Yine Kizaru'dan üretilse bile Luffy hakiyle savunduğu sürece işlemez. Gerçi gerek yok savuşturup çakar ağzına Queen'in.

Marco'nun içinden geçimiyor muydu lazerler ? Net olarak vuruş yaptığı bi tek kendisi diye hatırlıyorum... Derisi kalın olduğu için etki etmemişti o da
İçinden geçip gidiyor o Marco'nun özelliği ama onun hızına yetişebiliyordu. İsabet ettiremiyor dediğin için dedim bunu. Queen Valkyrie'i bile saklamış, lazerden daha hızlı atıyor onu mesela. Niji'nin elektrikli saldırısıda oldukça hızlı ki Sanji'yi yakalaybiliyor.

Son düzenleme:
Durdurulabilir bir şey olsa Zoro da durdururdu ama savuşturmayı tercih ediyor. Tanklanabilir olduğunu nereden anladın ? King'in saldırısı da lazer saldırısı gibi zaten, gagasını fırlatmıyor...
Queen'in lazerleri delip geçiyorsa daha etkilidir. Franky'nin lazeri Sasaki'nin midesini delmemişti, Queen'in lazerleri de onun gibiyse, o zaman King'in saldısından daha iyidir ya da etkilir diyemeyiz bence.
Arada Zoro gözlem haki kullanamıyor da olmuş :d... Yamato bloklardıya hiç değinmeyeceğim xd
Zoro ne diyor burada" bloklayamadim ayni lazer gibi :)" cevap burada aslinda.

Sen beni anlamadin yine dedimki özetle; lazer daha iyidir objektif bakisla. Sapan saldırisi biraz daha iyi olabilir yikicilik ama yok çekicende yok hazirlicanda bir kez kullanirsin. Lazer ise seri kullanirsin. K.haki kullanan Luffy ve sanji'de ise ise yaramaz. lazer öyle degil seri halde patlatirsin. Zoro yiyebilir dedim. Gözlem yok demedim Luffy ve sanji daha iyi gözlemde (gerçi b.haki de luffy daha iyi hatta h.hakide zaten iyi zoro iyi bir seyin yok senin:) ) ise yaramaz bu saldiri. Kaido ile birebir kapisan luffy ve yamato durduramaz diyosan sözün bittigi yerdeyiz. O zoro'nun sorunu. bloklayamasa da zoro agir Yara aldigini da görmedik buna ragmen Eger dersenki banane kaido'dan Luffy ve yamato durduramaz o da senin görüsün. laflari öyle bir cevirmissinki hayran kaldim :)

Tamam anladim zoro fansin geri kalan herkes düsman falan ama bari insafli davran :)

Son düzenleme:
Görülen yc1-yc2'ler arasında birbirine en yakın olanı King ve Queen. Tartışılacak bir mevzu değil bence. Queen ruh hastasının teki olmasa bu savaş Sanji için çok daha zorlu olurdu.

Birbirine paralel çizilen saldırıları şu şekilde.

Queen lazer saldırıları > King ateş saldırıları
Queen'in boyun saldırısı > King'in gagası.

Dayanıklılığa baktığımıza Queen savaşın başından beri dayak yiyor.Yetmiyor kendini dövüyor. King daha fiske bile yemedi.

King'in şuan için tek üstün olduğu nokta savunması. Tüm bunlara rağmen King her yönüyle Queen'den üstündür diyebiliyorlar işte.

Zoro ne diyor burada" bloklayamadim ayni lazer gibi :)" cevap burada aslinda.

Sen beni anlamadin yine dedimki özetle; lazer daha iyidir objektif bakisla. Sapan saldırisi biraz daha iyi olabilir yikicilik ama yok çekicende yok hazirlicanda bir kez kullanirsin. Lazer ise seri kullanirsin. K.haki kullanan Luffy ve sanji'de ise ise yaramaz. lazer öyle degil seri halde patlatirsin. Zoro yiyebilir dedim. Gözlem yok demedim Luffy ve sanji daha iyi gözlemde (gerçi b.haki de luffy daha iyi hatta h.hakide zaten iyi zoro iyi bir seyin yok senin:) ) ise yaramaz bu saldiri. Kaido ile birebir kapisan luffy ve yamato durduramaz diyosan sözün bittigi yerdeyiz. O zoro'nun sorunu. bloklayamasa da zoro agir Yara aldigini da görmedik buna ragmen Eger dersenki banane kaido'dan Luffy ve yamato durduramaz o da senin görüsün. laflari öyle bir cevirmissinki hayran kaldim :)

Tamam anladim zoro fansin geri kalan herkes düsman falan ama bari insafli davran :)
Zoro'yu itin bi taraflarına soktun orda bıraktım ama insafsız olan ve fan olan ben oldum... Queen ve King'in saldırılarını karşılaştırıyorduk araya yamato luffy ve sanji'yi sıkıştıran da sendin ama lafı çeviren ben oldum.
Şimdi uykum var, sabah halen konu kapanmamışsa Queen'in muhteşem seri ölümcül lazerlerini sayfa sayfa inceleyip tekrar mesaj yazarım. İnsaflı davranmaya da dikkat ederim :d

İçinden geçip gidiyor o Marco'nun özelliği ama onun hızına yetişebiliyordu. İsabet ettiremiyor dediğin için dedim bunu. Queen Valkyrie'i bile saklamış, lazerden daha hızlı atıyor onu mesela. Niji'nin elektrikli saldırısıda oldukça hızlı ki Sanji'yi yakalaybiliyo
Marco, zaten hasar almıyor diye saldırılardan kaçmıyor sanki... King, kolunu keserken de kaçmıyor. Hatta İzo kızıyordu kaçmıyor diye.
İnternetim çöp gibi... Yeni bölüm için resimlere ve bölüm özetine bakamadım.

Zoro'yu itin bi taraflarına soktun orda bıraktım ama insafsız olan ve fan olan ben oldum... Queen ve King'in saldırılarını karşılaştırıyorduk araya yamato luffy ve sanji'yi sıkıştıran da sendin ama lafı çeviren ben oldum.
Şimdi uykum var, sabah halen konu kapanmamışsa Queen'in muhteşem seri ölümcül lazerlerini sayfa sayfa inceleyip tekrar mesaj yazarım. İnsaflı davranmaya da dikkat ederim :d
Bana birdaha mesaj yazma, senin gibi terbiyesizlerle isim yok. Ayiptir. Bu nasıl cümle kurmak. Haksiz ya da hakli olabilirsin ama herseyin bir adabi vardir. Benle böyle insanlar muhattap olmasin. Kendine gel. Terbiyesiz. Engelliyorum.

Marco, zaten hasar almıyor diye saldırılardan kaçmıyor sanki... King, kolunu keserken de kaçmıyor. Hatta İzo kızıyordu kaçmıyor diye.
İnternetim çöp gibi... Yeni bölüm için resimlere ve bölüm özetine bakamadım.
Lazer kullandığı Marco ve Sanji dışında yok zaten.Savaş alanına saldıracakkken 1 kez Marco, 1 kez de Sanji ağzında patlattı lazeri. ( Benim hatırladığım belki daha fazladır).Sanji'de söylemişti lazerinin hızlı olduğunu. Şarj edilebilme süresi ve etkisi yönünden bakınca lazer, gaga'ya göre güçlü görünüyor.İlerde başka etkileri çıkarsa gaganın değişir tabi.

İnternetin için üzüldüm coğrafya kaderdir :/

Birbirine paralel çizilen saldırıları şu şekilde.

Queen lazer saldırıları > King ateş saldırıları
Queen'in boyun saldırısı > King'in gagası.

Dayanıklılığa baktığımıza Queen savaşın başından beri dayak yiyor.Yetmiyor kendini dövüyor. King daha fiske bile yemedi.

King'in şuan için tek üstün olduğu nokta savunması. Tüm bunlara rağmen King her yönüyle Queen'den üstündür diyebiliyorlar işte.
Queen'in vücut olarak daha dayanıklı olma ihtimali yüksek. King'in özel durumunu öğrendiğimizde bunu net olarak anlarız. Tabi bu özel durumu kullanabildiği sürece King daha iyi denilebilir.

Saldırı gücü olarak King'in üstün olduğunu düşünüyorum. Tam gücünü göstermedi muhtemelen. Kral haki kullanıyor olma ihtimali bile mevcut, göreceğiz.

Bir sağ kol olarak tabii ki King daha güçlü olacak ve olmalı. Ancak bu karakterler arasında ne ödül olarak ne de güç olarak uçurum var. Belli konularda özel oldukları belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık