Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır oralarda suitin özellikleri vücuduna geçmemişti daha. Şu an Sanji hep suitli gibi bir şey. Suitin özellikleri zaten vücuduna geçti. Tekrar suit giyebilir miydi acaba ondan merak ettim çünkü bir işlevi kalmadı suitin bütün özellikleri Sanji de zaten. Belki suitin asıl amacı da bu olabilir.
Suitin özellikleri sanji ye geçmedi sadece gen uyandırdı suiti kırmasaydı yine kullanabilirdi

Hayır oralarda suitin özellikleri vücuduna geçmemişti daha. Şu an Sanji hep suitli gibi bir şey. Suitin özellikleri zaten vücuduna geçti. Tekrar suit giyebilir miydi acaba ondan merak ettim çünkü bir işlevi kalmadı suitin bütün özellikleri Sanji de zaten. Belki suitin asıl amacı da bu olabilir.
Giyerdi ya... Suit olmadan görünmez olamaz herhalde.

Sırf sanjinin rakibi diye küçümsenen queenin özelliklerine ve icraatlarına bir bakalım ;
-Yonko sol kolu
-Yonkoyu bayıltmış (big mom)
-1.3 b ödüllü
-vegapunk gibi dünyanın en akıllısına yakın zekadaki birlikte çalışmışlar mads grubu
- antik zoranların en büyük ve en dayanıklılarından birinin meyvesini yemiş
- vucudunda bür sürü mekanik ekleme v p.up var
-amiral lazeri atıyor
- Görünmez olabiliyor ve vucudu iskeleti germa dayanklılıgında
- drake i sorgulama peşine düşmese tekleyecekti nerdeyse
- jack queene abi çekiyor , queen kinge rahatlıkla posta koyuyor
Kidd'e hurdacı diyorduk esas hurdacı buymuş devşirme yetenek toplamış oradan buradan. Yalnız gram etkileyici bir şey yok bunlar arasında robot felan çöpp ötesi çöpp. :(

Kidd'e hurdacı diyorduk esas hurdacı buymuş devşirme yetenek toplamış oradan buradan. Yalnız gram etkileyici bir şey yok bunlar arasında robot felan çöpp ötesi çöpp. :(
Yani King'inde şu anlık en azından şu anlık etkileyici bir özelliği yokki antik zoan meyve ve ateş kullanımı(ırki özellikten) yani seride bir ben kaldım ateşi kullanmayan zaten onun için mehh. bir özellik yani öyle ahım şahım değil hele Queen'in yanında hiç değil.

Germa teknolojisini alırsa korsan kral olacağını söyleyen big mom var

Vegapunk teknolojileriyle dünyanın 3 büyük gücünden birini yani shibucaileri silip atan denizciler ve dünya hükümeti var

Ama bunların ikisininde güçlerini barındıran queen nasıl hurdacı,çöp vs vs oluyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık