Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten tayfa teknoloji ve bilimle gelişen bir karakter vardı Franky. Sanjinin gücü daha fantastik şeyler olabilirdi ya. Ben zaten direk nefret ediyorum şu seride teknolojinin de ana güç unsurlarindan olmasindan. Negzel düşünmüşsun abi meyvedir hakidir rokushikidir kılıç teknikleridir bilim gücü olmayiversin. Ben Beckman füze değilde negzel barutlu silah falan kullanıyor bırak öyle kalsın işte. Seride topla olan kovalamacalar falan var kalsın işte teknoloji orta çağda mis gibi fantastik okuyak illa mecha sokacak araya. :(

Kardeşleri yıllardır kullanıyor ama kardeşlerine geçmemiş. Belli seviyede vücutları sert.

Queen fena ama adamda yok yokmuş. Ödüllerinin bu kadar yüksek olmasına şaşmamalı.
Suiti parçalanması bir şeyi değiştirmedi ama iyi oldu böyle ya bir yandan saçma olsa da. Hem suitin gücü tekrar sağlandı hem Sanji'nin karakterine uygun olarak oldu bu.

Zaten tayfa teknoloji ve bilimle gelişen bir karakter vardı Franky. Sanjinin gücü daha fantastik şeyler olabilirdi ya. Ben zaten direk nefret ediyorum şu seride teknolojinin de ana güç unsurlarindan olmasindan. Negzel düşünmüşsun abi meyvedir hakidir rokushikidir kılıç teknikleridir bilim gücü olmayiversin. Ben Beckman füze değilde negzel barutlu silah falan kullanıyor bırak öyle kalsın işte. Seride topla olan kovalamacalar falan var kalsın işte teknoloji orta çağda mis gibi fantastik okuyak illa mecha sokacak araya. :(
Sokması mesele değilde böyle baştan sona teknoloji kokan bir adamı sanjinin karşısına vermek yerine Franky'e verirsin yani.. Queen'nin gücünü kıs biraz, düşür rütbeyi yolla Franky'e gitsin kardeşim ne bu sanjinin karşısına çıkarıyosun saçma sapan

Germa uçan altılıdan zaten daha güçlü.Bunda farklılık yok.Germa'nın Sanji hariç en güçlü 2 üyesinden birisini Kata elinin rüzgarıyla yendi.Queen'in germa özellikleri ile ne yapacak herife.Aksine bu bölüm Queen'in King'e daha büyük bir sıkıntı olduğu ortaya çıkmış.Görünmez Sanji arkasındayken hissetmiyordu bile adam.Sanji saldırılarından da sıyrılıyormuş Queen'in zaten.
Germa zayıf Queen güçlü bir bedene sahip germa özellikleriyle çok tehlikeli olur.Kata ile kıyaslamayı geçelim de King’e yakın bile değil diyordun gördük yakınlığı uzaklığı.Boş adam olsa King gibi sadiste atar gider yapabilecek mi sanıyorsun.En basitinden King birşey yapar aklını alır sonra Jack gibi saygıda kusur etmezdi.King’den korkmuyor bile herif.King görünmez Sanji’yi ilk farkeden kişiydi hatta Queen’in gözlem kötü demiştin ne çabuk unuttun.

Suit'i parçalaması sadece karakter gelişimi için önemliymiş sanırım. Güçlenme anlamında pek geriye götürmemiş. Sanji'nin kardeşleri suit diye ağlıyorlardı, Sanji üzerindeki genetik çalışmalar onlardakinden de verimli olabilir. Suit'in olmaması onlara bir şey kaybettiriyor ama Sanji için pek önemi kalmamış gibi.
Bence genetik çalışmaların artısı değil eksisi oldu sanji için. Çok daha geç yaşta bu özellikleri edindi ve bu yeteneklerle büyümedi. En azından insanlığını ve beyefendiğini da kendinde taşıdı. Bana göre sanjinin kardeşlerinde çok daha güçlü olma sebebi sıkı çalışma ve disiplinidir. Korsanlarla büyüdü, Luffy ile birlikte her adada aşırı güçlendi, hakisini geliştirdi ve sadece bunlarla Big momın çocuklarının bazılarını rahatça harcayan kardeşlerine üstünlük kurabildi.
şimdi de bu üstyapıya çok güçlü potansiyeli olan ters sıradan da olsa genetik altyapıyı ekleyince, aşırı güçlenmiş oldu. Queene net ğdtünlük sağlıyor ve ezici gibi gözüküyor ama karşısında yonkou bayıltan biri var sonuçta. Queen bayağı sağlammış.

Germa zayıf Queen güçlü bir bedene sahip germa özellikleriyle çok tehlikeli olur.Kata ile kıyaslamayı geçelim de King’e yakın bile değil diyordun gördük yakınlığı uzaklığı.Boş adam olsa King gibi sadiste atar gider yapabilecek mi sanıyorsun.En basitinden King birşey yapar aklını alır sonra Jack gibi saygıda kusur etmezdi.King’den korkmuyor bile herif.King görünmez Sanji’yi ilk farkeden kişiydi hatta Queen’in gözlem kötü demiştin ne çabuk unuttun.
Queen bir kere bile King'e yakın değil demedim oha artık harbiden oha.

Algı konusunda Rok elini öper. King görünmez Sanji'yi fark etmedi.Momo'yu tekmeleyecek iken Sanji durdurdu adamın tekmesini kendi tekmesiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık