Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034: Sanji, Queen'e Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 151 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 59 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    235
Kadına vuranın Queen olmasına üzüldüm ya. Sanji'nin böyle bir şey yapmış olması seriyi karanlıklaştırıp biraz olsa seriye ciddiyet katardı. Sanji'nin karakter gelişimi için de çok kritik anlardan biri olurdu. O bölümü okuduktan sonra yüreğimde bir ağırlık hissetmiştim, ama Oda her zamanki gibi tayfa üyelerine böyle bir şeyi konduramadı. Ne diyeyim, Kinemon ölmemişken Sanji'den bunu beklemem biraz saflık oldu.
Bence de Kadına Sanji vurmuş olsa (Bilmeyerek tabi) çok daha iyi olurdu, Zoro'yu arayıp söyledikleri de bir heyecan unsuru olarak kalırdı şu haliyle Sanji bir şey kaybetmiş gibi durmuyor.

Eğer Queen bilincini kaybetmediyse, tüm virüslernin kendine basıp (şu mumya ve ice oni dahil) korkunç bir form açmasını isterim.

Daha önce de dediğim gibi, Sanji suitsiz suit güçlerine sahip oldu bence. Görünmezlik de gösterecektir bence sadece bunun farkında değil. Kardeşinin yıldırımını kullanabiliyor. Alev kendinde var. İskelet zaten aynı. Geriye lazer atma ve kendini büyütme kaldı. Ama o büyütme olayı için mekanızma lazım. O olmaz. Lazer atacaktır gözlerinden sanji. Kizaru ile kapışırken karşılıklı lazer atacaklar. Tabi tahmin sadece. Bir de sanji çok hızlı şöyle yapar böyle yapar diyenlere de cevabı queen gibi hızdan nasibini almamış birisi verdi. Adam pek ala sanjiyi yakalayabiliyor. Bir tane kafa vurdu. Eliyle yakalayıp duvarlara çarptırdı. Ve gördük ki, iskelet ciddi savunma verse de kan almasını durduramadı. Gene çok güzel bir power up sanji için. Sanji dövüşleri daha keyifli gerçekten.

Queeni de övmemiz lazım. Adamda yok yok. Şuana kadarki en işlevsel one piece karakteri olabilir.

-Zoan
-Mekanik beden
-Lazer atma
-Yıldırım oluşturma
-Görünmezlik
-Roket atma
-Zehirli silahlar
-Yılana dönüşme
-Yüksek dayanıklılık

E tabi bu kadar şey bir arada olunca hızdan yoksun kaldı. Zaten bu kadar şeye bir de yüksek hız eklense ve ciddi bir karakter olsa sağ kol olabilirdi.

Kadına vuranın Queen olmasına üzüldüm ya. Sanji'nin böyle bir şey yapmış olması seriyi karanlıklaştırıp biraz olsa seriye ciddiyet katardı. Sanji'nin karakter gelişimi için de çok kritik anlardan biri olurdu. O bölümü okuduktan sonra yüreğimde bir ağırlık hissetmiştim, ama Oda her zamanki gibi tayfa üyelerine böyle bir şeyi konduramadı. Ne diyeyim, Kinemon ölmemişken Sanji'den bunu beklemem biraz saflık oldu.
Bu konu hakkındaki düşüncelerimi yazmışsın resmen. Ama dediğin gibi klasik Oda işte. Japon polyannası adam resmen…:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık