Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034: Sanji, Queen'e Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 151 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 59 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    235
Bu Queen'e o kadar laf ettik ama benim burnuma ufaktan kötü kokular da gelmiyor değil. Adama beyinsiz muamelesi yapıyoruz ama koskoca Germa'nın o kadar tesisle, imkanla ürettiği teknolojileri kendisine monte etmiş ve üzerine kendine has bilimsel çalışmaları da var, bu açıdan baktığım zaman pekte öyle salak birine benzemiyor. Ciddiyetsizlikle salaklığı karıştırıyor olabiliriz, eğer öyleyse bu adam şuan illaki bir şeyler saklıyordur ve ciddileştiği zaman hepimizi şaşırtabilir.
Ciddiyetsiz olup sağlam bir troll çok eğlenceli bir karakter olabilirsin.Queen'de o maya hiç tutmamış hakkaten o işi kotaramamış Oda.Ne bir Urahara yapabilmiş ne de bir Mayuri.Yada işte seri ismi vermiyorum özellikle manga dünyasındaki benzeri karakterlerden birini.

Ciddiyetsiz olup sağlam bir troll çok eğlenceli bir karakter olabilirsin.Queen'de o maya hiç tutmamış hakkaten o işi kotaramamış Oda.Ne bir Urahara yapabilmiş ne de bir Mayuri.Yada işte seri ismi vermiyorum özellikle manga dünyasındaki benzeri karakterlerden birini.
Şimdi anlattığın karakterler kişilik olarak sınıfta kalmış kişiler değil. Queen'de kibir çok yüksek. Aynı çocuk gibi. Kişilik olarak sınıfta kalmış.

Queen bir modda ciddileşecek Sanji'nin dediği birşey de ama acaba ne olacak... Ben onu bekliyorum açıkçası... Queen ciddilesecek Sanji gibi ama neye ciddileşecek Sanji onun kibrini ezecek bir kelam edecek...

Dostum maya tutmamış orası ayrı mevzu, o konuda katılıyorum sana yani şu noktadan sonra yonko gücünde çıksa gene de leş bir karakter olduğu gerçeği değişmeyecek ?

Bu Queen'e o kadar laf ettik ama benim burnuma ufaktan kötü kokular da gelmiyor değil. Adama beyinsiz muamelesi yapıyoruz ama koskoca Germa'nın o kadar tesisle, imkanla ürettiği teknolojileri kendisine monte etmiş ve üzerine kendine has bilimsel çalışmaları da var, bu açıdan baktığım zaman pekte öyle salak birine benzemiyor. Ciddiyetsizlikle salaklığı karıştırıyor olabiliriz, eğer öyleyse bu adam şuan illaki bir şeyler saklıyordur ve ciddileştiği zaman hepimizi şaşırtabilir.
Gelecek bölümlerde tüm virüslerini kendine basıp bir form açabilir.

@Captain luffy kardeşimle sanjinin pup sonrası gücü hakkında iki mesaj attık, ne yani tıktık gibi sektiremez mi sanji şu an kardeşlerini, bunun bölümle alakalı olmayan yanı nedir? queen germa kardeşlerin gücünü kullanmadı mı :S

al bölümle ilgili yorumum, queen denen ezik koskoca evrende adam bulamamış judge a bilenmiş ve imrenmiş püh

Gevşek, salak değil.

Üye silindi 7459

Bilmiyorum nedense sarmadı beni ya. Eskiden olsa yerimde duramazdım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık