Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034: Sanji, Queen'e Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 151 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 59 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    235
Bu Queen niye bu kadar salak yav. Hayır adam ortadan kayboluyorsa geç savunma pozisyonuna hızda yarışamıcaksan bekle. Gidiyor kadına saldırıyor sinirlendirmek için üstüne açık veriyor bir de kafasına vurduruyor salak.
O kadar kalın derim olsaydı ben de sağa sola sarardım valla. Savunmaya ihtiyacı yok. Ayrıca daha hapishanede ve aşağıda kullandığı zehir midir hastalık mıdır onu kullanmadı daha. Gerçi Sanji'ye işleyecek mi o da mechul ama.

O kadar kalın derim olsaydı ben de sağa sola sarardım valla. Savunmaya ihtiyacı yok. Ayrıca daha hapishanede ve aşağıda kullandığı zehir midir hastalık mıdır onu kullanmadı daha. Gerçi Sanji'ye işleyecek mi o da mechul ama.
Salaklıktan başka bir şey değil bence. King'de de o kadar deri var adam nasıl savunuyordu kendini Zoro'nun hortumdan. Kim olursan ol savunmaya ihtiyacın var tanklarsın gene ayrı konu da kendine fazla güveni görüyoruz.

Salaklıktan başka bir şey değil bence. King'de de o kadar deri var adam nasıl savunuyordu kendini Zoro'nun hortumdan. Kim olursan ol savunmaya ihtiyacın var tanklarsın gene ayrı konu da kendine fazla güveni görüyoruz.
Queen çok akıllı (bunu övmek için söylemiyorum zira son bölümde nefret ettim kendisinden) Sanji görünmez olmuyor, Hızlı olduğu için takip edilemiyor .Zamanla tükeneceğini bildiğinden kıza yöneldi. Sanji sende kanıyorsun uzun zamandır savaştayız ve bir şey olmamış gibi davranma diyor. Queen bunlara rağmen kendisini savunmuyor. Demek ki sakladığı birşeyler daha var.

1- Şuana kadar gösterdiği dayanıklılığı sadece derisinin kalınlığından geliyor. Ice Oni gibi bir moda geçip çılgınca güçlenecek.

2- Germa'nın tüm özelliklerini kullanıyor. Göstermediği sadece exoskeleton kaldı. Exoskeletonu'da kendisine eklemiş olabilir.(Bu Germanın ki kadar güç değilsede bir hayli etkilidir.)

3- Hakisine güveniyor tüm beden hakiyle karşılık verecek.

Queen çok akıllı (bunu övmek için söylemiyorum zira son bölümde nefret ettim kendisinden) Sanji görünmez olmuyor, Hızlı olduğu için takip edilemiyor .Zamanla tükeneceğini bildiğinden kıza yöneldi. Sanji sende kanıyorsun uzun zamandır savaştayız ve bir şey olmamış gibi davranma diyor. Queen bunlara rağmen kendisini savunmuyor. Demek ki sakladığı birşeyler daha var.

1- Şuana kadar gösterdiği dayanıklılığı sadece derisinin kalınlığından geliyor. Ice Oni gibi bir moda geçip çılgınca güçlenecek.

2- Germa'nın tüm özelliklerini kullanıyor. Göstermediği sadece exoskeleton kaldı. Exoskeletonu'da kendisine eklemiş olabilir.(Bu Germanın ki kadar güç değilsede bir hayli etkilidir.)

3- Hakisine güveniyor tüm beden hakiyle karşılık verecek.
Ek bir şeyi yoksa bir de kendini bile bile yaralattırıyorsa ki beklerim kendisinden adam kendini füzeyle vurdu o zaman cidden ağır söverim Oda'ya. Trollüğünde sınırı olmalı.

Ek bir şeyi yoksa bir de kendini bile bile yaralattırıyorsa ki beklerim kendisinden adam kendini füzeyle vurdu o zaman cidden ağır söverim Oda'ya. Trollüğünde sınırı olmalı.
Kaç bölüm ayırdı şu Queen'e dediğin kadar boş çıkarsa herkes söver emin ol. King'den de aynı performansı bekleyceğimden zaten ara vermeyi düşünüyordum. Bir ara 4-5 ayda bir okuyordum biriktirip yine o sisteme geçiş yaparım :D

Bu Queen'e o kadar laf ettik ama benim burnuma ufaktan kötü kokular da gelmiyor değil. Adama beyinsiz muamelesi yapıyoruz ama koskoca Germa'nın o kadar tesisle, imkanla ürettiği teknolojileri kendisine monte etmiş ve üzerine kendine has bilimsel çalışmaları da var, bu açıdan baktığım zaman pekte öyle salak birine benzemiyor. Ciddiyetsizlikle salaklığı karıştırıyor olabiliriz, eğer öyleyse bu adam şuan illaki bir şeyler saklıyordur ve ciddileştiği zaman hepimizi şaşırtabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık