Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034: Sanji, Queen'e Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 151 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 59 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    235
Bölüm kötü değildi, ama tatsızdı. Hiçbir zevkli ya da şaşırtıcı tarafı yoktu. Zoro ve King'in dövüşü daha bir zorlu geçiyor gibi buna göre. Queen resmen konuşan bir kum torbası gibi. İki üç laf söyleyip dayak yiyor. Yine de bu bölümde gördüğümüz üzere gayet de Sanji'nin gen uyandırmış haline de zarar verebiliyor. Muhtemelen yenilmemiştir, ama yenilmesini temenni ediyorum. Daha fazla katlanmak zorunda kalmayalım şuna. Milyon çeşit özelliği var, ama rakibi ile dövüşmek yerine faresini arayan kıza saldırmaya çalışıyor. Yazık cidden.

Bölüm kötü değildi, ama tatsızdı. Hiçbir zevkli ya da şaşırtıcı tarafı yoktu. Zoro ve King'in dövüşü daha bir zorlu geçiyor gibi buna göre. Queen resmen konuşan bir kum torbası gibi. İki üç laf söyleyip dayak yiyor. Yine de bu bölümde gördüğümüz üzere gayet de Sanji'nin gen uyandırmış haline de zarar verebiliyor. Muhtemelen yenilmemiştir, ama yenilmesini temenni ediyorum. Daha fazla katlanmak zorunda kalmayalım şuna. Milyon çeşit özelliği var, ama rakibi ile dövüşmek yerine faresini arayan kıza saldırmaya çalışıyor. Yazık cidden.
Niye herkes King gibi olamıyor. Seride rakibini ciddiye alıp her şeyini ortaya döktüğünü gördüğümüz bir tek King var. Diğerleri çocuk oyunu oynuyor sanki.

Ben bu ateşin hızdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Tayfanın en hızlı bildiğimiz kişileri sanji ve luffy. Sanji bu gen uyandırmadan öncede hızlıydı luffynin de g2 si var ve redhawk g2 ile yapılan bir saldırı. Red rock içinse luffy artık g3 te bile hızlı olduğunu konuşturdu. G4 snakeman ile de ateşli saldırılar büyük ihtimalle göreceğiz.

Ben bu ateşin hızdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Tayfanın en hızlı bildiğimiz kişileri sanji ve luffy. Sanji bu gen uyandırmadan öncede hızlıydı luffynin de g2 si var ve redhawk g2 ile yapılan bir saldırı. Red rock içinse luffy artık g3 te bile hızlı olduğunu konuşturdu. G4 snakeman ile de ateşli saldırılar büyük ihtimalle göreceğiz.
Bence Haki ile alakalı. Yıldırım ve diğer element saldırıları da Haki ile alakalı çıkacak.

Dövüşün ilk yarısını gayet Queen üstün götürmüş.Sanji o yüzden buna izin vermeyeceğini bile söylüyor kolu kopardıktan sonra.
Görünmezlik olayından sonra saçmalamış biraz Queen rakibe odaklanacağı yere.O bildiğimiz klasik Sanji vuruşlarını alıyor arka arkaya yemek isimleriyle.Arlongpark gibi.

Sanji hız ağırlıktır demeye başlamış. @sensey galiba tekmelerim Kizaru tekmesi seviyesine yaklaşıyor demek istiyor. :D

Ben tatmin oldum power açisindan. Daha iyi yapabilirdi. Power bekleniyordu. Sanji'nin savas için hazir oldugunu. Yetenege haki eklemek sadece luffy'de var sanirsam, farkli bir güç sagladi ki haki bazli gidicektir bundan sonra muhtemelen.

Gen olayi gayet iyi, elektrik yiyor, yerden yere parçalaniyor, kafasina direk darbeler aliyor ama biraz yüzünde kan var baska biri olsa agir yaralanirdi, haki basmadi zaten ki yine gen dolayisiyla o kadar etkilenmeden kalkiyor. Bu darbelere birkaç damla gayet kabul edilebilir. Fare olayi mantiksiz gelebilir ama oda aslinda mesaj verdi orada bunu baglamak istedi sanirsam, demekki duygularini kaybetmemis ve kaybetmicek anlaminda da önemliydi. Böyle farkli seneryolar malesef hikaye geregi çogu kimsede oluyor zoro ya da digerleri gibi. Biraz trollük oldugundan oda böyle çizdi. Ancak tüm bunlara ragmen haki basmayan ve muhtemelen bu saldiridan da ciddi hasar almayan queen ciddi vs. sine baslicaktir çünkü sanji hazir. Kum torbasi gibi durmasi sanji'nin yüksek hız power ile alakali olabilir. Ayrica o kadar darbeye ragmen ciddi hasar almama durumu da oda'nin queen saglamligina isaretidir.

Şu an Queen karakterinin tasarım olarak çok beğensem de; gerçek şu ki bu bölümle beraber Oda''nın romantizminden nasibini aldığını şahit olduk. Bu karakter, gidişatı ile tezat bir karakter. Yaptıkları ciddi feat'lar var. Ama Oda'nın pembe dizi anlayışına ciddi anlamda kurban oldu.

Bakın Zoro'nun dövüş kurgusuna; her iki karakter birbiri ile kapışırken hikaye ortasında bir drama girdi mi şu anlık ? Girmedi. Çünkü bize King ile Zoro karakterine yoğunlaşmamızı ve aralarında yaşanacakları olayları yoğunlaşmamızı istedi.

Emin olun ki Sanji ile Queen arasındaki yaşanacak olay da çok ilgi çekici ama Oda nedense Osome dramasını sokmayı; Queen'i böyle bir kurguda kullanmayı seçti. Oda bize Queen, her ne kadar da dahi olsa da kişilik olarak gelişmediğini oda anlatmaya çalışıyor ama gram ilgimi çekmiyor. Bunu bu şekilde çok uzatmadan anlatabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık