Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık beynimi ve mantığımı bir kenara bırakıp bölüm spoilerini okuyacam başka türlü olacağı yok bu işin.
Biri gider 2 yıl eğitim yapar üstüne ayrı şekilde 7 gün boyunca bunun üzerine iyice düşünür sonra gerçek savaşta deneyimleyip kral haki kaplamasını öğrenir.
Diğeri 40 yıldır korsanlık yapar sayısız çatışmaya girip öğrenir.
Biride daha ne olduğunu bilmeden elinde yıldırım çıkar :gamyon: .
Afedersiniz ama bunu kalkıp mantıklı mantıklı uzun uzun yorumlayamam bariz belli yapan kişilerden de şüphe ederim.:bilmem:

Son düzenleme:
1033 öngörüşte Yosun Paşa şov var dedim tutmuş güzel. Umarım kılıçlardan çıkan o efekt sadece haki bastığı için değildir. Umarım üçü de siyah kılıç (Kokutou) olmuştur. Yubashiri'nin kırılmasıyla En İyi 50 Meito Sınıftan biri eksilmişti galiba Sandai Kitetsu sınıfsız Meito olmaktan çıkıp En İyi 50 Meito sıralamasına girecek. Enma'nın da sınıf atlayacağını düşünürsek galiba o da En Üstün 12lik sınıfına girecek bu durumda En Üstün 13 Meito olacak. Bence boşalan kılıçların yerine kaliteli bir kılıç gelirse doluyordur. Yani Enma En Muhteşem 21'lik Meito'lar arasında en iyisi olabilir. Ama Yubashiri kırıldığı için Sandai Kitetsu bu listeye girebilir.

Artık beynimi ve mantığımı bir kenara bırakıp bölüm spoilerini okuyacam başka türlü olacağı yok bu işin.
Biri gider 2 yıl eğitim yapar üstüne ayrı şekilde 7 gün boyunca bunun üzerine iyice düşünür sonra gerçek savaşta deneyimleyip kral haki kaplamasını öğrenir.
Diğeri 40 yıldır korsanlık yapar sayısız çatışmaya girip öğrenir.
Biride daha ne olduğunu bilmeden elinde yıldırım çıkar :gamyon: .
Afedersiniz ama bunu kalkıp mantıklı mantıklı uzun uzun yorumlayamam bariz belli yapan kişilerden de şüphe ederim.:bilmem:
Bu seri üzerine çok kafa yormaya gerek yok bence. Artık eğlencesine takılmak lazım. Bu bölüm de Zoro için gaza gelelim.

Yalnız bölüm harbiden çok iyi bol diyalog var. Zoro'nun geçmişinden bir şeyler görebileceğiz bu çok iyi. Luffy'nin sol kolu için koca arc yapıldı ama Zoro çok geri planda kalmıştı. Zoro'ya tekrardan bayağı bir ısındım.

Sanji'de ve Zoro'da bu kadar gaza geldiysek Luffy'de arşa çıkarız.

Gök yarma işi bu serinin imzalı güç gösterisidir. Bir nevi zirveyi temsil eder. Bugün olmazsa yarın olur ama Zoro illa ki o seviyeye gelir. Yalnız bu işler King seviyeleriyle olmuyor işte.
Normalde asla olacağına ihtimal vermezdim ama bu bölümden sonra dünyayı yarsa evreni neden yaramadı diye üzülecem. Başka türlü olmuyor maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık