Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuina'dan bahsetmesi çok güzel ama Luffy'ye demiş olmasını tercih ederdim.
İşte bunu seziyordum o yüzden söylemesi çok da beklemediğim bir şeydi Luffy için. İlkinde zaten direk Kaptan ve Kuina diye düşündüm. Sonradan özellikle ikisini de tek bir kişi için söylediğ belirtildiğinde garip hissetmiştim. Şu da var Kuina'ya bu sözü en başta vermişti. O yüzden onu da bir şekilde anması gerekiyordu.

İşte bunu seziyordum o yüzden söylemesi çok da beklemediğim bir şeydi Luffy için. İlkinde zaten direk Kaptan ve Kuina diye düşündüm. Sonradan özellikle ikisini de tek bir kişi için söylediğ belirtildiğinde garip hissetmiştim. Şu da var Kuina'ya bu sözü en başta vermişti. O yüzden onu da bir şekilde anması gerekiyordu.
Ben zaten Zoro'nun kendi amaçlarını, geçmişini hatırlamasını ve tekrar bir kişilik sahibi olmasını istiyordum. Son dönemde içi boşalmaya başlamıştı karakterin. Sadece bu sahneye ve cümleye özel olarak, Luffy için söylemiş olmasını tercih ederdim. Bu haliyle de güzel ama.

Yapmış olmayacak. Olmadığı akainudan dayak yediğinde anlayacaksınız.
Luffy'nin yiyeceği dayak senin yazdığın, temeli olmayan bir senaryo sadece. Akainu direkt Luffy'nin rakibi olacak mı o bile belli değil. Belki Sabo bana bırak bunu diyecek? Senin başka bir konuya attığın mesaja bakarsak, Luffy şu an sağ kol seviyesinin altında. Bu kadar ileri seviye tekniğe sahip birine hala sağ kol altı diyorsun. Luffy içten patlamalı öğrendiğinde o seviyeyi geride bıraktı, amirale yaklaştı. Kral hakiyi saldırılarına eklediğinde de amiral denebilecek kıvama geldi. Zaten bu tekniği kullanan bir avuç insan var, el insaf sağ kol etmez deme bari.

Adam için en önemli 2 kişi Kuina ve Luffy işte.Sanji de diyebilir Zeff ve Luffy diye.Ama o tekme olayı biraz buna gölge düşürdü.

Luffy'nin yiyeceği dayak senin yazdığın, temeli olmayan bir senaryo sadece. Akainu direkt Luffy'nin rakibi olacak mı o bile belli değil. Belki Sabo bana bırak bunu diyecek? Senin başka bir konuya attığın mesaja bakarsak, Luffy şu an sağ kol seviyesinin altında. Bu kadar ileri seviye tekniğe sahip birine hala sağ kol altı diyorsun. Luffy içten patlamalı öğrendiğinde o seviyeyi geride bıraktı, amirale yaklaştı. Kral hakiyi saldırılarına eklediğinde de amiral denebilecek kıvama geldi. Zaten bu tekniği kullanan bir avuç insan var, el insaf sağ kol etmez deme bari.
Luffy şuan en zayıf sağ kol seviyesinde. Wano sonrası ortalama seviyede olacak. Bir amirali yenince de amiral seviyesi olacak. Sizin mantığınıza göre yamato da amiral seviyesi.

Luffy şuan en zayıf sağ kol seviyesinde. Wano sonrası ortalama seviyede olacak. Bir amirali yenince de amiral seviyesi olacak. Sizin mantığınıza göre yamato da amiral seviyesi.
Geleceği görüyor, içten patlatmalı hakisi var, saldırılarına h. haki ekliyor ve sağ kol seviyesinin en altında öyle mi? King'e karşı şansı var mı bari paşam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık