Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben kaptanı öne aldığı için kalp bırakmıştım meğer hem kaptan hem en iyi arkadaş ile Luffy'i kastetmis.

Bence her ne kadar biz öyle tahmin etsek de Zoro'nyn Luffy için en iyi arkadaşım demesi farklı boyut. Çok da belli net olan bir şey değildi.

Luffy de seride iki kişinin boynuna yapıştı. Biri kardeşi Sabo diğer Zoro idi bu arc.
Çok da net olan bir şey değil miydi ? Zoro, Luffy'nin neler yaşadığını gazetede gördükten sonra onurunu bir kenara bırakıp en büyük rakibi olarak gördüğü Mihawka diz çöküp eğitmesini istedi. Zoro gibi bir adam daha ne yapsın, Luffy'i önemsediğini belli etmesi için.

Ben kaptanı öne aldığı için kalp bırakmıştım meğer hem kaptan hem en iyi arkadaş ile Luffy'i kastetmis.

Bence her ne kadar biz öyle tahmin etsek de Zoro'nyn Luffy için en iyi arkadaşım demesi farklı boyut. Çok da belli net olan bir şey değildi.

Luffy de seride iki kişinin boynuna yapıştı. Biri kardeşi Sabo diğer Zoro idi bu arc.
Kaptan laflarına yine alışmıştık ama bu ayrı bir şey oldu. Serinin en güzel ikilisi. Bunlar böyle yaptıkça ben bu ikisini daha da çok seviyorum.
Luffy'nİn o sarılışı, seri bittiğinde bile beni en çok duygulandıran ve en çok andığım sahnelerden olacak. Orası kesin.

Marco-King-Kata'dan gördüğümüz üzere bu adamların kendilerini özel kılan yetenekleri sınırlı.Shiryu ve Beckman'in içinde durum farklı olmayacaktır.

Çok ayrı seviyelere göz kırpmaya başladı Zoro.
Sağ kolların en güçlüleri için Amiralleri yenicek güç hayal değil belli oldu.
Katakuri beklendiği gibi en güçsüzü sol kollardan 1-2 tane geçiçek olan bile çıkabilir.
Şakaysa komik değilse daha da komik.

Çok da net olan bir şey değil miydi ? Zoro, Luffy'nin neler yaşadığını gazetede gördükten sonra onurunu bir kenara bırakıp en büyük rakibi olarak gördüğü Mihawka diz çöküp eğitmesini istedi. Zoro gibi bir adam daha ne yapsın, Luffy'i önemsediğini belli etmesi için.
Ama yine de en iyi arkadaşımi demesi farklıydı ya. Kaptanım ve en iyi dostum bıraktığı etki bir farklı.

Marco-King-Kata'dan gördüğümüz üzere bu adamların kendilerini özel kılan yetenekleri sınırlı.Shiryu ve Beckman'in içinde durum farklı olmayacaktır.

Şakaysa komik değilse daha da komik.
Luffy Katakuri dövüşü üzerine koyduğu halde girdiği haller ortadaydı.
Zoro'nun aç çatı performansına bir daha bak.
Şu güçlendirmelere ihtiyaç duymadan zaten çok rahat giriş seviyesi sağ kol olduğunu görürsün.

King giriş seviyesi yerine müthiş bir meyve ve ırk ile beklenildiği gibi orta seviye sağ kol çıktı.

Evet ikisi arasında çok farklı bir bağ var. Ayrıyetten eğer yanlış hatırlamıyorsam Zoro Luffy'nin tayfaya tanımadan davet ettiği ilk ve tek kişi. Roger'ın keyif çatan Rayleigh'i görüp kim olduğunu bilmeden "yola çıkalım" demesi gibi Luffy'de Zoro'yu tanımadan davet etmişti. İlk göz ağrısı ?

Luffy Katakuri dövüşü üzerine koyduğu halde girdiği haller ortadaydı.
Zoro'nun aç çatı performansına bir daha bak.
Şu güçlendirmelere ihtiyaç duymadan zaten çok rahat giriş seviyesi sağ kol olduğunu görürsün.

King giriş seviyesi yerine müthiş bir meyve ve ırk ile beklenildiği gibi orta seviye sağ kol çıktı.
Kinemon-Ulti Luffy ve Oden'den güçlüymüş o zaman mantığın bundan ibaret.Zoro'nun çatı performansı dediğin de gelin gücünüzü test edeyim diyen yonkoya 5v2 girilen yerde elindeki otomatik pilotu andıran kılıçla hasar vermek.1v1 ile 5v2 arasında devasa bir fark var.

Güçlendirmelere ihtiyaç duymayan Zoro dediğin ateş kesmeyi öğrenmiş,enmayı alınca daha da güçleneceğini söyleyen,enmayla 8 gün antrenman yapıp kılıca daha da alışan,çatıda zor durumda kaldığı için h.haki uyandırıp en güçlü saldırısına ekleyen Zoro mu oluyor ? O Zoro'nun halini de görüyoruz zaten King karşısında.

King'in meyvesi müthiş falan değil.Antik zoanlar arasındaki en iyi meyveye bile sahip değil herif güç,dayanıklılık,sertlik konusunda.Meyveyi+ırkıyla kombinliyor sadece adam.

Zoro'nun Wano'da almadığı güçlendirme kalmamışken "güçlendirmelere ihtiyaç duymadı" demek de ayrı enteresan.

Kinemon-Ulti Luffy ve Oden'den güçlüymüş o zaman mantığın bundan ibaret.Zoro'nun çatı performansı dediğin de gelin gücünüzü test edeyim diyen yonkoya 5v2 girilen yerde elindeki otomatik pilotu andıran kılıçla hasar vermek.1v1 ile 5v2 arasında devasa bir fark var.

Güçlendirmelere ihtiyaç duymayan Zoro dediğin ateş kesmeyi öğrenmiş,enmayı alınca daha da güçleneceğini söyleyen,enmayla 8 gün antrenman yapıp kılıca daha da alışan,çatıda zor durumda kaldığı için h.haki uyandırıp en güçlü saldırısına ekleyen Zoro mu oluyor ? O Zoro'nun halini de görüyoruz zaten King karşısında.

King'in meyvesi falan da müthiş falan değil.Antik zoanlar arasındaki en iyi meyveye bile sahip değil herif güç,dayanıklılık,sertlik konusunda.Meyveyi+ırkıyla kombinliyor sadece adam.
H.haki zaten baştan beri vardı belki zor durumda diye açtığını nereden çıkardın.
Ashura ile H.haki bağlantısı zaten beklediğimiz bir şeydi bizim.

1v1'de kapışıyor zaten Zoro Kaido ile üstün gelip kesebiliyor hatta.
Kaldı ki Kaido ve Big Mom'ın olduğu yerde 5v2 yapıyor gören de Katakuri ile yapıyor sanıcak.
Orada bile yükü çeken kişi oluyor.

Enma'nın güç yerine zorluk çıkardığı da bu bölüm netleşti kontrol etmesi zor kılıçı, 8 günlük antreman ile diğer kılıcından çok daha üstün bir performansı yok.

King'in Meyve ve ırk kombinasyonu her türlü geleceği görmekten çok daha iyidir saldıran kişi Zoro hayvan gibi B.haki akıtıyor bana mısın demiyor.
O B.haki seviyesi ile kesemediği kimse yok daha normal saldırıları ile kestiği Apo ve Killer yerden kalkamadı,Kaido'nun aşılamayan derisi işlemedi

B.haki'de Katakuri'nin geleceği görmesi gibi bir seviye de zaten Zoro.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık