Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Roronoa Zoro Zoro için bir kaç sözün yok mu kardeşim…? Her yer kılıç bugün Skksksks
Ben aşağıdaki söz için geldim kardeşim. Zoro dediğin işte bu aşağıdaki repliktir. Sözlükteki tanımı budur. Gerisi fasa fiso. Kalbimi bıraktım bu söze. :flaugh:
Onun dışında, yarın genel bir değerlendirme yaparım.
King, Zoro'ya gerçekten de bir kral olmaya mı çalışacağını sormuş, Zoro da bunu doğrulayarak kaptanı ve en iyi arkadaşı olan Luffy'ye onur borcu olduğunu söylemiş.

Ben aşağıdaki söz için geldim kardeşim. Zoro dediğin işte bu aşağıdaki repliktir. Sözlükteki tanımı budur. Gerisi fasa fiso. Kalbimi bıraktım bu söze. :flaugh:
Gözlerimiz yollarda kaldı :ühü:

Gel gel de Zoro düşmanlarının enma emma diye ağlamalarına birlikte tanık olalım xD

@Raiden şu Carpe'yi de bul getir eleman gittiğinde dolar 3.5 lıraydı oldu 15 lira xD

Ben kaptanı öne aldığı için kalp bırakmıştım meğer hem kaptan hem en iyi arkadaş ile Luffy'i kastetmis.

Bence her ne kadar biz öyle tahmin etsek de Zoro'nyn Luffy için en iyi arkadaşım demesi farklı boyut. Çok da belli net olan bir şey değildi.

Luffy de seride iki kişinin boynuna yapıştı. Biri kardeşi Sabo diğer Zoro idi bu arc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık