Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tmm da Zoro kılıca istediğini vericem diyor yani bilinçli bir şekilde Kral Haki'yi kılıcına aktarıyor.
Sizde biraz olayların geldiği noktaya göre bağlantıları yorumlayın.
1 bölüm bunun üstüne çizmiş sonra da kılıcına eklemiş işte.
Hacı bilinçli bir şekilde h.hakiyi aktaran adam diğer kılıçlarına da aktarırdı bilinçli kullanamıyor şunun bir farkına varın ama bu saatten sonra öğrenecek gibi gerçi Ray diyordu ki bu öğretilmez falan ama o daha b.haki v2'yi bile öğretmemişti Luffy'e neyse konu bu değil bilinçli kullanan adam 3 bölüm önce çatıda sen de mi h.haki mi kullanıyorsun dendiğin de ha neyden bahsediyorsun demez. He 3 bölüm içerisinde retcon yemişse seri ona bir şey diyemem malum yazar s0da.

Tmm da Zoro kılıca istediğini vericem diyor yani bilinçli bir şekilde Kral Haki'yi kılıcına aktarıyor.
Sizde biraz olayların geldiği noktaya göre bağlantıları yorumlayın.
1 bölüm bunun üstüne çizmiş sonra da kılıcına eklemiş işte.
Ağa kral haki kaplama ile etraftakiler bayılmıyor yanlız bizim şuana kadar gördüğümüz ya kral haki salınımında yada çarpışması( luffy vs kaidoda gök ayrıldığı zamanki gibi veya katakuri ile luffydeki gibi )sonucu oluştuğu oldu. Zoronun olay belli kılıca haki vericem diye ıkınıyor yanlışlıkla aradan kral haki kaçırıyor :bilmem:

Ağa kral haki kaplama ile etraftakiler bayılmıyor yanlız bizim şuana kadar gördüğümüz ya kral haki salınımında yada çarpışması( luffy vs kaidoda gök ayrıldığı zamanki gibi veya katakuri ile luffydeki gibi )sonucu oluştuğu oldu. Zoronun olay belli kılıca haki vericem diye ıkınıyor yanlışlıkla aradan kral haki kaçırıyor :bilmem:
Diğer kılıçlar nerede belli değil ki birde elinde hırçın bir kılıç var diğerleri yine uysal.
Oradan Enma üzerinden yürümüş işte.

Baktım sen değilmişsin. Kim olduğunu da bulamadım. Tüm yorumları kontrol etmedim. Ben gene de senmişsin gibi davranayım boşa gitmesin mesajım :D
Biz dün kingin savunması üzerine tartıştık. Ben h.haki il ilgili bir şey demedim. Kingin derisinin ırksal dahi olsa Kaidodan sert olduğunun kanıtını geçen bölümdeki donelerden elde edemeyiz dedim argumanım bu sende ederiz çünkü Zoro aynı saldırıyı Kaidoya yapınca kesiyor. Kingi kesemiyor dedin.

Burda ele güne rezil etme beni. Çıkmış şeyin neyine itiraz edicem :D

Oden Kaido dövüşünde yıldırımlar yaradan çıkıyor.
wb-roger dövüşünde ise yıldırımlar iki kral hakinin kesişim noktasında çıkıyor. Senin attığın olayda ise haki taşırma olayı var.
Yıldırımların vücuttan çıktığı ilk yer burası. Ve ikiside kılıç kullanmıyor.
Ağa odenin konumuna iyi bak ona doğru uzanan yıldırım var.
Aynı şekilde taşırma dediğin olay zaten kral haki kaplaması oluyor zaten kral haki bastığı andan itibaren yıldırımlar takip ediyor bak hepsinde bir önceki konumlarına göre yıldırım çıkıyor ya ki çarpışma olana kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık