Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen hafta Zoro'da kral haki yok diyen vardı.
Kendi isteğiyle salıyo bu bölüm galiba orada soru işareteleri vardı
Kabul etmiyorlardı birde şimdi orada daha kral haki ile kestiği belli değilmiş Kaido'yu.
Bir dolu saçmalık yani.
Zaten o kabul ediliyordu ya kabul edilmeyen şey bilinçli kullanamadığı idi bu bölüm o netleşti. Bilinçli kullanamıyor Zoro Enma bunun yolunu açacak ama.
Alla alla yorumları ben mi yanlış okuyorum. Adamlar Zoro da kral haki yokdu diyenler vardı, kudurun falan yazmışlar. Zaten çatıda çıktı ne yaptığından habersiz kendi de, Kaido soyluyor. Burada da enma vesilesi ile kullanmış işte. Ben olayı tam anlayamadım.

Densetsu konusunda Alpa haklı adamın Zoronun taa alabastada h.haki falan kullandığını düşündüğü konular vardı. Ki şuan luffyler gibi kullanmamış ki. Ama belli ki kullanacak. Yani King ile Zoroyu çarpıştırıp aa h.hakili bunlar diye çizim yapmaz herhalde artık Peygamber hakisini gördük dağıtcak bunu.

Alla alla yorumları ben mi yanlış okuyorum. Adamlar Zoro da kral haki yokdu diyenler vardı, kudurun falan yazmışlar. Zaten çatıda çıktı ne yaptığından habersiz kendi de, Kaido soyluyor. Burada da enma vesilesi ile kullanmış işte. Ben olayı tam anlayamadım.

Densetsu konusunda Alpa haklı adamın Zoronun taa alabastada h.haki falan kullandığını düşündüğü konular vardı. Ki şuan luffyler gibi kullanmamış ki. Ama belli ki kullanacak. Yani King ile Zoroyu çarpıştırıp aa h.hakili bunlar diye çizim yapmaz herhalde artık Peygamber hakisini gördük dağıtcak bunu.
Yani bilmiyorum kim diyordu çatı katı sonrası Zoro'da h.haki yoktu ben söylendiyse bile trolle karışık söylenmiştir Kaido mal değil herhalde h.haki'yi gidip b.haki ile karıştırsın. Olay sadece bilinçsiz kullanması ile ilgiliydi zaten Zoro h.haki sonrası üzerine basarak Kaido'ya diyor ki "ağam sen ne diyon?"

Ya şey diyorlardı yıldırım görülmediği için Zoro'da kral haki olması şüpheli falan diyorlardı

Yani bilmiyorum kim diyordu çatı katı sonrası Zoro'da h.haki yoktu ben söylendiyse bile trolle karışık söylenmiştir Kaido mal değil herhalde h.haki'yi gidip b.haki ile karıştırsın. Olay sadece bilinçsiz kullanması ile ilgiliydi zaten Zoro h.haki sonrası üzerine basarak Kaido'ya diyor ki "ağam sen nediyon?"
Aynen öyle.
Ya şey diyorlardı yıldırım görülmediği için Zoro'da kral haki olması şüpheli falan diyorlardı
Hmm onu bilmiyorum da Kaido söylemiş zaten var diye. Ama Luffy gibi üst seviye kullanım yapamıyordu. Bilinçsizce biraz ekledi tüm gücünü verince. Belkide onu kastetmişlerdir olmadığını söylemek de ne bileyim inanamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık