Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro bundan sonra tek kılıca dönebilir mi? Acaba oyle bir şeye gider mi oda? Sonuçta güçlü olmak için daha fazla kılıç kullanıyordu. İhtiyacı kalmasa tek ya da iki kılıç yeterli olur belki. Bu sayede ağızda kılıç taşıma saçmalığından kurtulmuş olur.
3 kılıçsız bir Zoro hayal etmek fazlasıyla güç. Çok ikonik hale geldi artık. :D

Böyle gelen her bölümden sonra benim Mihawk'a dair beklentim daha da artıyor. Sanırım Mihawk hakikaten beklentilerin çok üzerinde güçte bir karakter çıkacak. Özellikle Yoru'nun karakteristik özelliğini de çok merak etmeye başladım şuan.

Kesin olmadığı burada bayılan adamlardan belli. Onlara atağıyla vurmadı King'e de atağıyla vurmadı ama karşıdaki adamlar bayılmış ve King de kral mı olmaya çalışıyorsun diyor. Demek ki illaki saldırıyı yedi diye böyle muhabbet olması gerekmiyor, salınım yoluyla dalga şeklinde çarpınca da o yorumu yapıyorlar.

Bence Zoro kral haki de eklemiyor sadece akışına bırakıyor ve hakisini Enma'ya veriyor ya da çekmesine izin veriyor o şekilde kral hakisi de tetikleniyor. Spoilerda 'Regulate ambition' demiş bence burada Enma'ya verilen hakiyi ayarlamaktan bahsediyor sonrasında hayır ne istiyorsan onu vereceğim diyor bir ayarlama çekmiyor. Gerisi zaten geliyor. Benim anladığım bu.
Enma çok haki çektiğinde bile Oden kolaylıkla kullanabiliyor gibi bir durum söz konusu. Enma'nın istediği kral haki. Sadece kral hakili birine boyun eğiyor. O yüzden istediğini vereceğim diyor ve kral haki salıyor Zoro. Ben böyle anladım.

Kesin olmadığı burada bayılan adamlardan belli. Onlara atağıyla vurmadı King'e de atağıyla vurmadı ama karşıdaki adamlar bayılmış ve King de kral mı olmaya çalışıyorsun diyor. Demek ki illaki saldırıyı yedi diye böyle muhabbet olması gerekmiyor, salınım yoluyla dalga şeklinde çarpınca da o yorumu yapıyorlar.

Bence Zoro kral haki de eklemiyor sadece akışına bırakıyor ve hakisini Enma'ya veriyor ya da çekmesine izin veriyor o şekilde kral hakisi de tetikleniyor. Spoilerda 'Regulate ambition' demiş bence burada Enma'ya verilen hakiyi ayarlamaktan bahsediyor sonrasında hayır ne istiyorsan onu vereceğim diyor bir ayarlama çekmiyor. Gerisi zaten geliyor. Benim anladığım bu.
Alpa’cığım bak diyorum ki… Çatıda sahneleme var. Adam Ashura ile kesildikten sonra “Sende de mi var diyor” ve Sonra “Yara izi kalacak” diyor. Neyse göreceğiz artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık