Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eheheheheh dayağını da yicek Sanji sen rahat ol. Zoro kim Sanki kim yav Zirvenin adamlarıyla aşçıları karşılaştırmayalım lütfen :D newkama kenpoyu açarsa yenebilir daha da başka power up almaz Sanji öpsün başına koysun mis gibi teknik :p

Ahahahahaha Sanji'nin karşğsındakini dinozor haşlama yapacağından şüphem yok. Zoro ile Sanji arasındaki makas hiç kapanmayacak bir Zoro bir Sanji. Şimdi izle Sanji ne yapacak. Sanji adamdır, Newkama Kenpou ile işi olmaz.

Yalnız Zoro'nun fizik gücü king karşısında zayıf kalsa da o kadar saldırıya rağmen ayağa kalkabildi reis. Bu arada gaga saldırısı dışında gene king, zoronun bloklamasını aşmadı. Resmen dağa taşa vura vura zoroyu hırpaladı. Doğrudan kendisi vursa ciddi zarar verebilir king.

Zoro demiş ki Enma için; Bunu kullanan adam nece adamdır...

Halbu ki kılıcı böyle güçlü kılan o kişidir. İliklerine kadar kılıçlarına aktardı Oden reis... Saygıyla anıyoruz.

Yok temassız çarpışma içten patlama da koyunca yaşanıyor diyen arkadaşlar vardı. Tam cozememiştik bu muhabbetleri hatırlarsın. Yamato ile Kaido'da da harbi yasanmamıştı temassız diye hatırlıyorum.
Wb-Shanks karşılaşmasında da temas olmadı ama gök yarıldı. Sence, bu temassızda ayrı bir olay mı var ya da Wb sağlığından dolayı yetersiz mi kaldı? Shanks'ın bu yaşta yetersiz kalacağını düşünmediğim için Wb dedim.
Ya da hikaye retcon yedi.

Ahahahahaha Sanji'nin karşğsındakini dinozor haşlama yapacağından şüphem yok. Zoro ile Sanji arasındaki makas hiç kapanmayacak bir Zoro bir Sanji. Şimdi izle Sanji ne yapacak. Sanji adamdır, Newkama Kenpou ile işi olmaz.
Sanji de baya haşlama olucak benim de şüphem yok :D makas kırıldı yav ne kapanmaması fark yine açıldı. Bir Zoro bir Sanji de hiç olmadı bu arada. Ya fark açıktı zaten yada arada az kapanıyordu ama Sanji Zoro'nun önüne hiç geçmedi. Şimdi Sanji dayak yicek temizinden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık