Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil Zori, King'in değil kılıçların(ın) doğasını çözdü :p
King'i çözmeye gerek kalmadı aklını alacak şimdi King'in:hıh:
Zori akar King bakar yapıştır Zori:mincika:

Hasan'ın yeni savunması.

Zoro bir şeyler yapar !!!

Hasan : Bilmeden yapıyor :artiz:
Adamların bayıldığını gördükten sonra çekilen hakiyi ayarlamaktan vazgeçiyor. Şu an sanki ipler Zoro'dan çok Enma'nın elinde gibi geldi. Daha tam zirvesinde değil bu dövüş. Kritik bir nokta daha bekliyorum orası farklı olacaktır.:D

Vallahi çatıda kral hakiyi onca kullanım üzerine ekledikten sonra şuna bak ekliyorum diyip ekledi şeklinde torpil denmişti.

Şu an Zoro ne eklediğini bilmeden ekliyor ama Zoro fanları tepkisi şöyle: :D
Yahu Luffy MF'de h.haki uyandırdı.Aradan kaç arc geçti anca böyle bir mereti kullanabilmeye başladı.Oda bildiğin madem bunun devrine girdik Zoro kullansın demiş bildiğin.Bu dediğimi yazın bir kenara Dof'u falan da sonraki görüşümüzdek bu kullanımı yapacak.Zoro kadar güçlü yapamaz tabii de o da kendince yapacak.H.haki sorsan en özel,en güzel

İleri gözlem de,silahlanma da kullanamayanlar bunları kullanabiliyor ne ayak çözemedim.Sadece en güçlüler h.haki kullanabilir olayı da kolpa bu arada.Bir hakinin en tepe noktalarını kullanabilmen için zaten en güçlüler arasında olabilmen lazım.H.haki özelinde bir şey değil bu.K.haki için de söylendi çünkü.

Enma napıyorsun yavaş la bu zoronun yön kaybetme olayını çözer gideceği yere kendi götürür zoro kaybolmaz bu saatten sonra :hhh:

B.haki içten vurmalı olan şeklini defansta kullandı Zoro galiba.
Başka türlü o patlamanın hiç etki etmemesi imkansız.

Zaten altyapısı vardı bunlar bedava değil Zoro çalışarak bunları öğrenip gelmiş.

Kral haki bile saldırılarına eklemeyi öğrenip gelmiş bence zor durumda kaldığı için kullanmadı.

Bilinçli kullanıma geçti sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık