Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.hakinin şu ataklara eklenme olayını da kullanmayacak bir tane Allah'ın kulu kalmayacak.Dof,Hancock falan da yapar bunu.Olay ekleyip eklememek değil zaten h.hakinin seviyesi.

King için ileri silahlanma da işe yarardı.Herifin shishi sonson aldıktan sonraki haline bak gözleri gitmiş.Irkından gelen özelliğiyle iyileştiriyor ya da dağlıyor hasarı.İleri silahlanma sahibi olsaydı da Zoro'nun en basit darbesi bile iç organlara ulaşabildiği için zarar verecekti herife.Şimdiki daha etkileyici olacak ama tabii.
Adamın göğsünde falan kesik yok. Kıyafeti de mi düzeliyor. Bence king de kendini kral haki kaplıyor. Zoronun kılıç batırdığı sahne ile luffynin kaidoya vurduğunda onun da vücudunun içeri yamulup zarar görmemesi aynı.

Yav he he Alpa… şu an keyfimi kimse bozamaz… Lütfü gelsin teklesin hadi Zoro’yu… sksksksk
Bana daha giriş aşamasında geliyor Zoro. Yaptığı da tam kral haki ekleninceki efektlere benzemiyor. Daha çok Luffy ve Kata'nın savaşırken bazen yumruklarının arkasında çıkan yıldırımlara benzettim. Onun kılıç üzerinden çizimi bu olabilir. Oradan başlaması normal olurdu bu muhabbetler üzerine. Bir de hala tam bilinçli yapıyor gibi değil. Luffy ile kıyaslanamaz şu an. Onların yaptıkları ayrı seviyeden gidiyor.

Marco'nun gerçekten saldırı gücü yokmuş ya. Şu kadar hayvani saldırı gücü olan Zoro henüz kan alamadı. Çok kısa genelini offpanel gördüğümüz Marco vs King ve Queen savaşında Marco ikisinden de kan almıştı. Ama Marcoda saldırı gücü yok, yersen
Dressora'da millet Kong gun ile Garp'ın yumruklarını karşılaştırırken ben anca Marco'nun tekmesi kadar anca güçlüdür diyordum millet dalga geçiyordu hala dalga geçen olur muhtemelen.

Bana daha giriş aşamasında geliyor Zoro. Yaptığı da tam kral haki ekleninceki efektlere benzemiyor. Daha çok Luffy ve Kata'nın savaşırken bazen yumruklarının arkasında çıkan yıldırımlara benzettim. Onun kılıç üzerinden çizimi bu olabilir. Oradan başlaması normal olurdu bu muhabbetler üzerine. Bir de hala tam bilinçli yapıyor gibi değil. Luffy ile kıyaslanamaz şu an. Onların yaptıkları ayrı seviyeden gidiyor.
Arkada ki adamlar boşuna bayılmadı… kral haki ekledi işte :D

Şimdi king insan haliyle de kesilmedi. Demek ki meyve uyanışı ile alakalı bir durum yok. Kanatları ile de bloklamadı. Demek ki kanatlarla ilgili de değil. Geriye ırk ve kral haki seçenekleri kaldı. Bakalım ne çıkacak.

Adamın göğsünde falan kesik yok. Kıyafeti de mi düzeliyor. Bence king de kendini kral haki kaplıyor. Zoronun kılıç batırdığı sahne ile luffynin kaidoya vurduğunda onun da vücudunun içeri yamulup zarar görmemesi aynı.
King'in savunması h.haki ile alakalı değildir.Irk muhabbeti boşa olur o zamanda.Muhtemelen açılıp kapanan bir yeteneği var.Marco'nun dizi çenesinden kan alıyordu ya da Zoro ilk buna saldırdığında kan almıştı.

Ne ayrı seviyesi aynı şey işte.
Yine efect efect diye tutturmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık