Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033: Shimotsuki Kozaburo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 237 90.8%
  • Orta

Kullanılan: 18 6.9%
  • Kötü

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben duman efektlerinde kaldım. Roger,wb,oden falan h.haki kullandığında kılıçlarda duman yoktu. Bunun sebebi ilk başlarda luffy nin kendisini zorlayarak g2 ye dönüşmesi gibi olabilir mi ki ? Şuan kılıçlar da b.haki+h.haki var. Bunu diğer örneklerde de gördük lakin tek fark duman. Bilinçli eklemede zorlanma olamayacağı için belki o dumanları çizmez. İstediğini verince zoro nun kol normale dönüyor,lakin dumana devam. Hatta bir fark daha enma koldan haki çeker iken kol otomatik koka kaplanıyor. g4 mod luffy nin yaptığını enma vücuda yaptırıyor olabilir mi ki deli sorular...

Ben duman efektlerinde kaldım. Roger,wb,oden falan h.haki kullandığında kılıçlarda duman yoktu. Bunun sebebi ilk başlarda luffy nin kendisini zorlayarak g2 ye dönüşmesi gibi olabilir mi ki ? Şuan kılıçlar da b.haki+h.haki var. Bunu diğer örneklerde de gördük lakin tek fark duman. Bilinçli eklemede zorlanma olamayacağı için belki o dumanları çizmez. İstediğini verince zoro nun kol normale dönüyor,lakin dumana devam. Hatta bir fark daha enma koldan haki çeker iken kol otomatik koka kaplanıyor. g4 mod luffy nin yaptığını enma vücuda yaptırıyor olabilir mi ki deli sorular...
Sen Zoro motoru aşırı zorladığı için tıkanıyor, yağ yakıyor ve haliyle de duman atıyor olabilir diyorsun, @RedTeroR de aşırı haki taşırmadan dolayı toz duman kaldırıyor diyor. Acaba hangisi doğru? :rolleyes:

Haftaya da Zoro'dan devam etse keşke. Zoro Sanji dövüşleri birbirleriyle paralel şekilde gidip en son Luffy dövüşü işlenecek gibi. Hatta King'le ilgili detayları Queen dövüşünde öğrenebiliriz. İlk Zoro dövüşü biterse korkun ama benden demesi :D

Queen'in, Sanji'ye bu konuyla ilgili araştır demesine takıldım acaba Sanji'nin gücünden dolayı Lunarian bağlantısı mı keşfetti?

Bölüm çok çok iyi bölümdü.

1 saat bile olmadan kaybet ama ileri h.haki kullanıldı>ileri gözlem kullanıldı mantığı kullan.Zoro'nun kılıcı da savaşta üzerine ayrı handikap çıkarsın ama görmeye gerek yok bunları .d

Daha önceden yapılmış olan şeyleri yeni görüyormuşuz gibi yapmaya da gerek yok.Samimi gelmiyor.

Queen'in, Sanji'ye bu konuyla ilgili araştır demesine takıldım acaba Sanji'nin gücünden dolayı Lunarian bağlantısı mı keşfetti?

Bölüm çok çok iyi bölümdü.
Nasıl bu kadar güçlü lunaryanlar yokedildi gibi bir sey sordu Sanji.

Queen ise gülerek cevabını sen bul dedi.

Cevap hükümet değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık