Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032: Oden’in Sevgili Kılıcı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'yu kesen saldırı King'i kesemedi ortada çok büyük saçmalıklar dönüyor.Dayanıklılık konusunda Kaido okey de savunma konusunda daha iyi olabilir King.Kanıt verdi elimize
1v1 savaş değildi,bir de Kaido gelsinler bakalım neleri var görmek istiyorum kafasında dövüştü.

King şuan daha temkinli adam akıllı 1v1 atıyor Zoroyla.

1v1 savaş değildi,bir de Kaido gelsinler bakalım neleri var görmek istiyorum kafasında dövüştü.

King şuan daha temkinli adam akıllı 1v1 atıyor Zoroyla.
King'de Kaido'daki kibir yok o yüzden savunuyor kendini zaten :D Ama tatsumakiyle bi kan alması lazımdı.King'i böyle göstererek gözümüzde büyüttü

King de Kata gibi donanımlı çıktı. Bunlara bakınca Marco' nun teknik açısından bu kadar yetersiz olmasına anlam veremiyorum. Tek skille dövüşüyor karakter (kanatlanıp tekme atma). Karakterin gücünden şüphem yok ama WB'nin sağ kolu olmasa en güçsüz sağ kol kabul edilirdi muhtemelen. Oda' nın karaktere yeteri özeni göstermediğini düşünüyorum. King daha yeni işlenmeye başlandı. Daha nelerini görüceğiz.
King'in de ahım şahım bir donanımı yok henüz.

Kata'da nasıl k.haki kaynaklı savunma varsa King'de ırkı ile kaynaklı muhtemelen savunma özelliği var. King'in uyanış ve h.hakisi de çıkarsa Kata ile denk diyebiliriz.
Hatta King vs Kata konusu açılmalı. Yetenekleri üzerinden kaliteli yorumlar okuyabiliriz.

Kata'da nasıl k.haki kaynaklı savunma varsa King'de ırkı ile kaynaklı muhtemelen savunma özelliği var. King'in uyanış ve h.hakisi de çıkarsa Kata ile denk diyebiliriz.
Hatta King vs Kata konusu açılmalı. Yetenekleri üzerinden kaliteli yorumlar okuyabiliriz.
Kesin kaliteli yorumlar görürüz:ehe:Olacaklar belli @Alpamis kata överken @RedTeroR gelip ona karşı laf söyleyecek daha sonra zoro fanları sırf zoronun rakibi diye king övecek yanına büyük ihtimalle dof fanlarıda katılacak böyle böyle senaryolar sürüp gidicek :hhh:

bana göre, şu ana kadar sağ kol seviyesi olduğunu gösterecek bir hareket yapmadı king. sadece "evet, güçlüymüş" diyebiliyoruz. toplasan ancak 5-6 sağ kol var dünyada. bunların çok nadir güçlere sahip olması beklenir. ben daha öyle bir izlenim edinemedim.

aynı durum tüm wano geneli için de geçerli, iki imparator dövüşüyor ama 45. bölümde gördüğümüz mihawk kadar etkileri yok. queen de, orochi de, kınlar da, marco da, bigmom tayfası da bekleneni veremiyor.

Queen ve King dövüşlerinin en az 2'şer bölüm daha sürmesini bekliyorum. Sanji biraz dayak yer, Queen hünerlerini sergiler, bölüm biter. Ardından Sanji p-up alır ve Queen yenilir. Gibi. Zoro dövüşünün mantığı da bu olmalı ama Zoro dövüşü bir bölüm daha uzun olmalı Queen dövüşünden. Çünkü King'in daha gösterecek çok şeyi var.
Sanji dayak yedi ezildi yamuldu vücudu şimdi power up aldı Queen’e üstün gelecek.Zoro’da Enma var diye power aldı sayılıyor ama şu açıdan yanlış.Kullanamadıktan sonra elinde patlamamış silah gibi.Bunu pratiğe dökemediği için Sanji’nin en başta düştüğü durumla aynı halde şu anda.King tarafından dayak yemiş ( kimilerine göre hoşaf olmuş :D ) kötü bir durumdayken şu anda Enma reaksiyon verdi onun özelliklerini kullanmaya başlayacak gerçek anlamda.

Hele bi King'i görelim de ondan sonra. 1-2 aya kadar her şey anlaşılacakken sallamasyon yorum yapmayalım şimdi.

Çakal Hiyori normalde ejderhayı zaten kesen kılıcı alıp, ehlileştirince ejderha kesen kılıç vermek suretiyle yeşil kafamızı iyi kazıkladı.

İnsanların kafası karışmış sanırım.King, Queen ve Kaido'nun yapmadığı savunmayı yapıyor bölümde.Ben başka bir seviyeyim diyor.Zoro'da şaşırıyor kanatlarıyla mı blokladı diye. Dayanıklılık mevzusu geçmedi bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık