Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032: Oden’in Sevgili Kılıcı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğim gibi, bu KILIÇ birimi her neyse tam olarak devlet içinde devlet olmuş bir oluşum. CP0 ajanı "gerçek bağlılık" dediğine göre, bunlar ordunun içinde darbe yapmaya hazırlanan bir kuvvet olmalı.
bu konuda ilginç şeyler bizi bekliyor bu şekilde örgütlenmelerine ve bu yapıyı kurmalarına sebep olan etkenler ve örgütün yapısı amacı ideolojisi umarım oda bunu kısa kestirip atmaz güzelce mangalarda anlatır

2 hafta beklediğimiz bölüme bak bomboş. Bölümde Yeşil'in dövüşü dışında hiçbir şey yok. Hayır hala Orochi için panel ayıyor adam kafayı yememek mümkün değil. Sal artık geber git sakız gibi uzadı allahın belası arc. Bitse de kurtulsak şu wanodan.

Shounen kuralıdır sonra işlenen genelde daha güçlü olur. Çünkü sonra çıkanların da heyecan uyandırması gerekir. Bu nedenle sağ kolların güç sıralaması (şu an değil işlendikleri zaman geçerli olmak üzere) Shiryuu>Beckman>King>Katakuri şeklinde olacak diye düşünüyorum.

Shiryuu ve Beckman doğal olarak sona kaldılar ve beklendiği gibi en güçlü çıkacaklar. Karasakal işlendiği zaman en güçlü olacağı için sağ kolunun da en güçlü olması kuvvetle muhtemel.

Eski bir sağ kol olan ve hikayesi farklı işlenen Marco'yu nereye koyacağımız çok belli değil. Ama benzer meyvesi olan King normal saldırılardan hiç hasar almıyor gözüküyor. King'in hasar almama olayı kolay çözülecek bir durum çıkmazsa bu onu hasar alan ama hızlı iyileşen Marco'nun önüne koyar. Eğer tırt bir durumsa Marco önde olur. Marco ve Kata arasında nasıl kıyaslama yaparım bilemedim. İkisi de güçlü olabilir.

Marco'nun bulunacağı konuma göre ihtimaller şu şekilde bence:

Shiryuu>Beckman>Marco>King>Katakuri
Shiryuu>Beckman>King>Marco>Katakuri
Shiryuu>Beckman>King>Katakuri>Marco
Teşekkürler sonunda mantıklı bir üye daha.

Bazı arkadaşlar o ateşi kimin durduracağını sormuşlar hemen söyleyeyim tabiiki müziğin sesini duyan bir diğer ölümsüz Kinemon efendi kesecek o ateşi. At fava bekle.

shiryu, beckmandan nasıl güçlü olabiliyor? Siz şuanı mı söylüyorsunuz ileriyi mi? Günceli konuşmak lazım mangada yoksa bende Luffy-> Tüm amiraller derim oh ne güzel.
Enma muhabbetinın cıvkını çıkaranlara ban iyi oldu sıkıldım yahu sayının analizini istiyoruz.

shiryu, beckmandan nasıl güçlü olabiliyor? Siz şuanı mı söylüyorsunuz ileriyi mi? Günceli konuşmak lazım mangada yoksa bende Luffy-> Tüm amiraller derim oh ne güzel.
Enma muhabbetinın cıvkını çıkaranlara ban iyi oldu sıkıldım yahu sayının analizini istiyoruz.
İleride değişeceğinden değil, ortaya çıkacağından diyorlar. İki karakter de sır küpü değil mi şu anlık?

King kılıç neyi oluyor şimdi.Tutucusu mu ? Kullanıcısı mı ? Ustası mı ? Koklayıcısı mı ?
@Sir Crocodile sen ne diyorsun ?
Bu alıntı bana gelmedi, şimdi şans eseri gördüm cevap vereyim o vakit.

Kılıç ustası değil kendisi. Zoro da diyor zaten ''Kılıç ustası olduğunu söylememiştin zaten'' diye. Adam bas bas bağırıyo ben kılıç ustaları gibi belli başlı şeylere bağlı değilim diye. Hala diyorsun ki koklayıcısı mı? Yok Zoro gibi kılıç yiyicisi koklamayı da geçmiş, kılıçla falan yatıyor kendisi. :S

Enma iyi bir power up ile dövüşü kazanır.

İşin esprisini geçelim Zoro'yu zorlanırken görmek güzel. Hakkını veren bir rakip geldi sonunda.

Bölümün tek güzel yanı X-Drake'in cp0'a meydan okuyabilecek biri olduğunu görmekti be.

Bir halt da anlamadım. King kafasını gerip ne fırlattı da Bigmom Kaido ikilisinin saldırısından daha durdurulamazdı?
Sanji yamulttuydu o gagayı üstelik

Enma da müziği duyunca aşka geldi galiba. Oden'in sevgili kılıcı eski günleri mi yad etti ne oldu? :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık