Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy’nin gidip Kaido’yu indirdiğini öğrenirlerse luffy’e odaklanabilirler.

Zoro iksir etkisini görecek. Sanji delirebilir. Law ve kidd uyanışlarla kendi pillerini bitiriyor. Hükümet gelse kimse luffy’i ellerinden alamaz. Tayfa aşağıda robin’i korumayı başardıklarını sanırken çatıdan luffy’i alıp gidebilirler.

Topladığı filo başka bi şekilde savaşa gelmez. Luffy’nin yakalandığını duyup gidecekler luffy kendi çağırmaz.
Senin gibi düşünmüyorum.CP-0 nun birinci görevi Robin'i yakalamak.Hükümete bağlılığı en fazla olan örgüt hükümetin verdiği görevi riske atmaz bence.

Sen Luffy'nin kaçırılmasının onlar için daha büyük fayda getireceğini düşünüyorsun ama onlar faydaya değil göreve odaklanır.Görevleri neyse onu en az riskle gerçekleştirmeye çalışırlar.

Tabiki zor duruma düşebilir ama bence seride en son laf atılacak adamdır Marco.

Bir yonkounun sağ koluyken diğer yonkou bana gel demiştir

Her zaman her yerde işe yarıyor adam
Aynı şeyi bm da king için diyor.

marco"yu arc dan çıkarsan, boşluklar çok kolay bir şekilde doldurulabilir.

Marco'nun savaşta karşılaşmadığı ağır toplardan bir Kaido kaldı. Yıldızların önünü açmak için geri plana çekilmediyse bende birşey bilmiyorum.

Marco Zoro'nun hissettiği gibi güçlüleri hissediyor. Zoro ve Sanji'nin iliğini biliyordur bu adam.

Burada şey yarıştırma anlamında lafı uzatmak istemiyorum ama daha sanji alabileceği en iyi p.up la anca zoroya eşit olarak görüyorsunuz zoro kral hakili saldırı öğrenip p.up alırsa o zamanda eşit görecekmisiniz
San
Sanji'nin alabileceği en iyi powerup bu muydu? Yani Sanji hakilerini geliştiremez öyle mi? Ya da Haoshoku Haki açamaz öyle mi?

Ayrıca sidik yarıştıran ben değilim bizzat Zoroculardır. Hatta bu konuda bayağı ileri gidiyor ve Sanji'yi geçtik, Luffy'le, Law'la, Kid'le bile kıyaslıyorlar.

Serinin mantığında kaptan çok üst seviyedir, sağ ve sol kol seviyedeki karakterler kaptanlarının yarı gücünde bile değildir. Sağ kol, sol koldan güçlüdür ama aralarında çok aşırı bir fark yoktur, ben zaten bunun farkındayım. Zoro'cular bunun farkında değil. Sanji her zaman Zoro'nun bir tık arkasında olacak bu zaten serinin bize en başından beri söylediği şey. Fakat kaptanında sağ kol ile arasında aşılmayacak bir fark vardır. En net örneği de Wano'dayız, Kaido>>>>King>Queen.

Zoro ile Sanji arasında büyük bir fark yoktur, bunu da bil yani.

Bu resimde aslında anlatılmak istenilen şey şu bence.

Zoro ve Enma bu seride (muhtemelen finalde )bu resimdeki herkesle kapışacak seviyeye gelecek.Hepsini geçecek yani.

Diğerleri kendi aralarında sıralanmışken Zoro en önde onlardan farklı bir havada
Senin mantığına göre Bepo'da, Zoro'nun arkasında olacak ve o da herkesi geçecek öyle mi?:respect:

King reisin ateş bombardımanı Zoro reise tesir etmiyor. Sen kim kuş çekiyor reis kinge. Yalnız kingin gaga saldırı çok güçlü. Sabit duran Zoro saldırıyı gene de durdurabiliyor. Daha önceki saldırıyı durduramamıştı Zoro. Çünkü ayakları yere basmıyordu havada yakalanınca doğal olarak geri itildi. Reis luffynin katakuri karşısında yaşadığı ezikliği yaşamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık