Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robini kaçırıp final arcın zeminini atacak belki. Robini ele geçiren hükümet onu kendi işleri için kullanmak isteyecek. Luffy Robinin peşine düşüp Marijeoise gidecek
Final arcı başlamış olacak. Bu arada devrim ordusu ve Karasak içinde zemin oluşacak

Zaten bu final öncesi son arctı. Robinin yakalanması kuvvetle muhtemel.

Robin güle güle canım zaten sevmediğim bir karakterdi
CP0 eline koluna kuvvet.

Robini kaçırıp final arcın zeminini atacak belki. Robini ele geçiren hükümet onu kendi işleri için kullanmak isteyecek. Luffy Robinin peşine düşüp Marijeoise gidecek
Final arcı başlamış olacak. Bu arada devrim ordusu ve Karasak içinde zemin oluşacak

Zaten bu final öncesi son arctı. Robinin yakalanması kuvvetle muhtemel.

Robin güle güle canım zaten sevmediğim bir karakterdi
CP0 eline koluna kuvvet.
Robin in yakalanması olası değil çünkü Luffy daha Raftel e gidecek Robin gerekiyor dil için ! Ayrıca kayıp yüzyıl açığa çıkmadan büyük savaş olmaz kanımca.

Kendine haksızlık etme, Zoro'yu koruyup kollama noktasında öyle içten savunuyorsun ki, duygusuz olmana ihtimal bile vermiyorum. Bir karganın yavrusunu koruyup kolladığı gibi koruyorsun. :utan:

Bu tayfanın bu kadar az sayıda korsanlardan kurulu olması hepsinin çok üst seviyelerde korsanlar olacak olmasından kaynaklanıyor. Yani bir önceki nesilde en güçlü korsan tayfası Rocks ise bu jenerasyonun en güçlüsü Hasır Şapka Korsanları olacak demektir.

Bu tayfadan Luffy hariç, en az 3 Yonkou seviye adam çıkması lazım ki öyle de olacak. Şu halleriyle bu küçük yaşlarında İmparatorların kendileriyle, sağ ve sol kollarıyla mücadele ediyorlarsa bir 10 yıl sonra şu hallerinden kat be kat güçlü olma ihtimalleri yüksek.

Luffy dışında üç Yonkou Yamato - Zoro - Sanji.
Zoro Ryuma ile aynı seviyede olursa Rocks'ın Wb'si olabilir Zoro bizim tayfa için. Onun dışında aynen senin gibi düşünüyorum.

@Cavitq11

Yanlış anlama ama ben Manga'da geçen diyaloğun anlaşılmadığını düşünüyorum. Luffy, Katakuri tarafından enkaz altında bırakıldığında ve yemek yemeğe gittiği sıra Luffy enkaz altından çıkıyor. Ve bu sahne yaşanıyor.

Burada Katakuri'nin yerini bulmak ile kalmıyor yemek yediğini hatta bunu yaparken rahatlamış bir ruh halinde olduğunu kazandığını düşündüğünü bile seziyor. En alt sağ panelde şefler obsertvatin? mi bu şeklinde kafaları karışıyor. Yani konu yemek ile ilgili olduğu için mi böyle bir şey gösterdi acaba Luffy soru işareti. Konu kadın olunca da Sanji daha iyi sezebilir ama acaba bu direk k.haki seviyesi mi yoksa neyi önemsedikleri üzerinden mi o şeyleri farketmeleri tetikleniyor belli değil.

Jinbei ve Luffy konuşmasında ise Sanji'nin niye gittiğini mantıklı zemine oturtmak için Jinbei güçlü bir düşmanı sezmiş ve gitmiş olmalı herhalde diyor. Luffy öyleyse harbiden aşmıştır şeklinde tepki veriyor çünkü kendisi güçlü düşman sezememiş.

Ayrıca burada Luffy Sanji'den önce seziyor hatta geleceği görüyor da olabilir Sanji uyarıyor.

Sanji'nin duyduğu şey ise kadınların müstehcen konuşmaları.:D

Yardım çağıran kadını duyuyor gidiyor yanına. Ama tuzağa düştüğünü farkedemiyor. Onu ne yapacaz? Sadece kadının ağlayışına odaklanmış orada bir tuzak olduğunu sezmek de K.hakiye girer.

Bu da Jinbei ve Luffy konuşması.

Buradaki çeviriyie ben yanlış hatırlıyorum. Ya da başka bir yerdeydi bulamadım. Ama çeviri değişmiş gibi duruyor. İyi hatırlıyorum Jinbei güçlü bir düşman sezmiş olmalı o yüzden gitmiştir deyip Luffy'nin öyleyse Sanji aşmış dediğini çeviriyi. Ama burada o tarz bir diyalog da yok.

@Cavitq11

Yanlış anlama ama ben Manga'da geçen diyaloğun anlaşılmadığını düşünüyorum. Luffy, Katakuri tarafından enkaz altında bırakıldığında ve yemek yemeğe gittiği sıra Luffy enkaz altından çıkıyor. Ve bu sahne yaşanıyor.

Burada Katakuri'nin yerini bulmak ile kalmıyor yemek yediğini hatta bunu yaparken rahatlamış bir ruh halinde olduğunu kazandığını düşündüğünü bile seziyor. En alt sağ panelde şefler obsertvatin? mi bu şeklinde kafaları karışıyor. Yani konu yemek ile ilgili olduğu için mi böyle bir şey gösterdi acaba Luffy soru işareti. Konu kadın olunca da Sanji daha iyi sezebilir ama acaba bu direk k.haki seviyesi mi yoksa neyi önemsedikleri üzerinden mi o şeyleri farketmeleri tetikleniyor belli değil.

Jinbei ve Luffy konuşmasında ise Sanji'nin niye gittiğini mantıklı zemine oturtmak için Jinbei güçlü bir düşmanı sezmiş ve gitmiş olmalı herhalde diyor. Luffy öyleyse harbiden aşmıştır şeklinde tepki veriyor çünkü kendisi güçlü düşman sezememiş.

Ayrıca burada Luffy Sanji'den önce seziyor hatta geleceği görüyor da olabilir Sanji uyarıyor.

Yardım çağıran kadını duyuyor gidiyor yanına. Ama tuzağa düştüğünü farkedemiyor. Onu ne yapacaz? Sadece kadının ağlayışına odaklanmış orada bir tuzak olduğunu sezmek de K.hakiye girer.

Buradaki çeviriyie ben yanlış hatırlıyorum. Ya da başka bir yerdeydi bulamadım. Ama çeviri değişmiş gibi duruyor. İyi hatırlıyorum Jinbei güçlü bir düşman sezmiş olmalı o yüzden gitmiştir deyip Luffy'nin öyleyse Sanji aşmış dediğini çeviriyi. Ama burada o tarz bir diyalog da yok.
#LuffySanjininayrıldığınıfarkedemedi

@Cavitq11

Gözlem hakisi yada geleceği görmek saldırının tüm bilgisini göstermiyor ki. Katakuri pastadan ne çıkacağını bilemiyor ama Sanji'nin Apoo yada Dof'un yeteneğini bilmezsen onun saldırısını farketmesi bekleniyor.

Apoo'nun aynı saldırısına Luffy iki kez yakalandı. Sanji'de yakalanacak tabii çünkü o zamana kadar karşılaşmadıkları bir tip saldırı.

Bu adam o mesafeden kadınların konuşmalarına kadar duyuyor.Şuan komedi amaçlı kullanıyor.Çok yakında (belki Queen'e karşı) bu cinsiyet ayrımı kaldıracak ve nefes alışverişlerine kadar duyacak. Oda bunları hep yapıyor. Öngürüsüz oluşunuz fanı olduğunuz karaktere toz kondurmamaktan, yoksa bunları sizde biliyorsunuz bence.

Gözlem hakisi yada geleceği görmek saldırının tüm bilgisini göstermiyor ki. Katakuri pastadan ne çıkacağını bilemiyor ama Sanji'nin Apoo yada Dof'un yeteneğini bilmezsen onun saldırısını farketmesi bekleniyor.

Apoo'nun aynı saldırısına Luffy iki kez yakalandı. Sanji'de yakalanacak tabii çünkü o zamana kadar karşılaşmadıkları bir tip saldırı.

Bu adam o mesafeden kadınların konuşmalarına kadar duyuyor.Şuan komedi amaçlı kullanıyor.Çok yakında (belki Queen'e karşı) bu cinsiyet ayrımı kaldıracak ve nefes alışverişlerine kadar duyacak. Oda bunları hep yapıyor. Öngürüsüz oluşunuz fanı olduğunuz karaktere toz kondurmamaktan, yoksa bunları sizde biliyorsunuz bence.
İşte kadınların duyuyor sadece. Onu bahsediyorum. Ama tuzak olduğunu farketmiyor. Ayrıca Luffy Apoo ilk karşılaştığında da saldırıyı farkediyor ama sadece nasıl savunulur onu bilmiyor. Kulak tıkayınca hasar almadığını Killer söylüyor. Biz Luffy'nin kulak tika demesine k.haki demiyoruz saldırıyı yine önceden farketmiş. Orada da farketmisti burada da. Sahneler orada.

@Cavitq11

Özetini geçiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık