Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasır Şapka Korsanları vs CP9 Ajanları
Luffy vs Lucci
Zoro vs Kaku
Sanji vs Jyabura
Chopper vs Kumadori
Luffy vs Blueno
Franky vs Fukurou
Nami vs Kalifa
Franky vs Nero

Sonradan tayfaya katılıp da CP ajanlarıyla kavgaya girişmeyen Brook ve Jinbe var.

Brook vs Uzun Boylu CP0
Jinbe vs Lider Olan CP0
Robin ve Usopp vs Üçüncü CP0
Ya da Yamato vs Üçüncü CP0

Burada Robin'in kaçırılma ihtimali var ama CP0, ama Big Mom, ama Karasakal.

Bu kız serideki en büyük anahtar rolünde şu anda ve başına yine bir şey gelecek.

Karasakal serideki en zeki karakterlerden biri ve elinde Robin olması ve bir arc önce WCİ'de şimdi, Wano'da olmalarından ponegliflere sahip olduklarını kavramıştır. Eğer zirveye çıkmak istiyorsa Robin'e ihtiyacı var. Amacı Korsanlar Kralı olmak değilde boş tahtı hedefliyorsa o zaman zaten seri sonuna kadar karşılaşmayacaktırlar.

Her meyvede uyanisin olacağını düşünmüyorum bunun mümkün olacağını da düşünmüyorum. Çünkü bu durumun hikaye açısından çıkmaza sokağına inanıyorum. Örneğin 2 karakter savaşıyor önce normal isimli saldırıları dövüşüyorlar biri kaybetmeye yakinken haki ile dövüşe devam ediyorlar sonra biri kaybetmeye yakın meyve uyanisi ile dövüşmeye başlıyorlar eee nereye kadar bu . Veya uyanisi nasıl olur diyeceğimiz meyvelerde var mesela görünmezlik meyvesi nasıl uyanacak herşey mi görünmez olacak sırlar dünyası gibi bir yere mi dönecek tüm dünya. Veya kaido heryer ejdere dönse ne gibi bir faydası olur . Yada cogu eserede gördüğümüz gibi heryerden ejderha korkusu gibi bir his yayılsa iradesi güçlü karakterler zaten korkmayacak . Korkan karakterler zaten buna gerek kalmadan kaido tarafından yok edilir. Bu meyve uyanisi nerden çıktı allah aşkına ya saçma sapan sinirim bozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık