Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçlendirmeyi yerde bulsan bile al diyen biri olarak ben beğenmiştim suit'i ve Sanji atacaksa en başında atmalıydı bence ama açıkçası Oda suit'i çok iyi yedirdi hikayeye.
Sanji suit'i; istemeden aldı, istemeden giydi, istemeden güçlendi, istemediği bir şeyi yaptı ve isteyerek attı. +1: Nami ve Robin'i çıplak görme hayalini gerçekleştirdi.
Artık suit'in sağladığı dayanıklılığa ihtiyacı da kalmadı. Oh valla ne diyelim helal olsun.

Yaptığı saldırının etkisini sormuş. Cevap vermemesi çokta bir şey değiştirmedi hehehe. Etkinin kısa sürdüğünü gördü. BM ayaklandı. Askerlerden çarşaf çeker gibi ruh çekiyor, maşallah. sjhjsh

Robin'in kaçırılması durumunda senaryo tekrarı istemiyorum. :( Şuan minkler tutuyor Cpleri. Oraya biraz daha destek. Hasır şapkalardan kalanlar, kalp korsanları, kid korsanları boşta kalan kim varsa yüklensin Cplere. :// Ya yensinler ya da Robin ölsün.

Brook den-den Mushi den millete haber vermesi lazım. CP0 burada Robin'nin peşinde diye. Bunu Kaido veya BM duysa önündekileri bırakır CP0 a saldırır. Kilit kişi şuan Robin.

Yaptığı saldırının etkisini sormuş. Cevap vermemesi çokta bir şey değiştirmedi hehehe. Etkinin kısa sürdüğünü gördü. BM ayaklandı. Askerlerden çarşaf çeker gibi ruh çekiyor, maşallah. sjhjsh

Robin'in kaçırılması durumunda senaryo tekrarı istemiyorum. :( Şuan minkler tutuyor Cpleri. Oraya biraz daha destek. Hasır şapkalardan kalanlar, kalp korsanları, kid korsanları boşta kalan kim varsa yüklensin Cplere. :// Ya yensinler ya da Robin ölsün.
Robini tayfanın karizması Franky reis kurtaracak.

Yalnız Big Mom’un arkadan gözüktüğü panelde, ona yakın olan en arkadaki siluet savaşçılardan sayınca bu yeni formunun boyu 16 metre var gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık