Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji suitin gücünü emmediki suitte öyle birşey yok bu meyve değil sonuçta, dikkat edersen Sanjinin güçleri Queen onun kemiklerini kırdığında aktif oluyor.
Sanji bu bölüm kendi ağzıyla söylemiş bu suiti giydiğim için dönüştüm diye.
Zoro’ya da “suiti ikinci giyişimden beri tuhaf hissediyorum” demişti. Bölüm sonunda galiba görünmezliğini de kullanıyor.

Zoro da enmayı kırmaz ama karartarak kendinin yapacak muhtemelen.

Sanji de diablo teması işlenmeye başladı. (Cehennemden çıkan çılgın Türk de olabilir.) Kırmızının tonlarında bir takım elbise siyah gömlek eldivenler filan tam bir Lucifer veya Diablo veya HellBoy (bu İvankov deyimine uyar) veya Demon artık her ne derseniz. Ama gerçek şu ki bir şeytani hava yaratılıyor Sanji üstünde...

Ben isterim ki bundan sonra sanji yanında 1, 2 adet şef bıcağı taşısın ve saldırılarına artık bunu da eklesin. King'in dediği gibi belli bir şekilde dövüşmektense daha çeşitli dövüşmeye yönelsin. Eskiden ellerine zarar gelmesin diye kullanmadığını ifade ediyordu, şuan zarar gelse de çekiştirince düzeliyor o problem ortadan kalktı.

Aşçı olduğu için bıçak kullanma konusunda oldukça usta birisi olduğu herkesce bilinen birşey, madem suiti attın SODA böyle birşeyle bu adamın saldırılarını çeşitlendir. Ateş çıkarıyor diye adama "Hiken" attır demiyoruz.
Olmaz. Sanjinin bıçaklarla keseceği tek şey yiyeceklerdir. Elleriyle yapacağı tek şey de yemek.
Savaş alanı farklı dünya muftak sanatı bambaşka bir evren.

Ayrıca Mama of panel ölür gider diyodum ama anlaşılan orada da bir kaç hareket göreceğiz, yalnız Low'un orada olmasını sindiremiyorum. Sen kim imparatora şekil yapmak kim, yani arkadaşım sen bir kaç gün önce mingo karşısında diz çöküp af dileyen adamsın, arada hiç bi aksiyonun da olmadı güçlenmeni gerektirecek, yani tek olayın Luffy'nin yanında yer almak.

Buna takılmak istemiyordum ama ne yapayım, sevmiyorum şu adamı.

Sanji beyaz sıcağım diyor yani alevi kırmızıdan beyaz sıcaklığa gelmiş, bundan sonra ne olur acaba birileri araştırsın ve söylesin beni yormadan.?

Ayrıca Mama of panel ölür gider diyodum ama anlaşılan orada da bir kaç hareket göreceğiz, yalnız Low'un orada olmasını sindiremiyorum. Sen kim imparatora şekil yapmak kim, yani arkadaşım sen bir kaç gün önce mingo karşısında diz çöküp af dileyen adamsın, arada hiç bi aksiyonun da olmadı güçlenmeni gerektirecek, yani tek olayın Luffy'nin yanında yer almak.

Buna takılmak istemiyordum ama ne yapayım, sevmiyorum şu adamı.
Genç kızların sevgili Lawı nasıl sevmezsin ? Lawın olayı meyvesi, adam sırf o meyveyi yediği için binci sınıf.:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık