Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Biliyorsunuz Zoro ve Sanji daha yeni ''Korsanlar Kralı'nın Kanatları'' olarak adlandırıldı. Buna rağmen resmi olarak geçmese de Zoro'nun her zaman 2 numara olduğu ve yardımcı kaptan/sağ kol kılıfına uygun olduğu kuşkusuz, bunun altı çizilmiş. Ben kanat mevzusunun tamamen sembolik mana taşıdığını düşünüyorum zaten. Ayriyeten Bartolomeo ve muhtemelen OP dünyasının kalanı da Zoro'yu yardımcı kaptan olarak görüyor, bunu da biliyoruz.
Kanat muhabetti yapılmasının ardından sağ kol, sol kol ayrımına bizim tayfayıda koyması, bir benim canımı sıktı heralde.Tayfada ki hiyerarşiyi belirlemede kaptan hiç bu toplara girmemişse eğer, Robin'in söylediklerimi etkili olur ? Yoksa tayfayla 1 gece bile geçirmemiş 3. şahısların mı ? Samimi olark söylüyorum isterse Sanji'ye tayfanın en önemsiz elemanı desin, yada en güçsüzü hiç önemi yok. Eğer çizdikleri en güçlü üyelerse sorun değil, ama Zoro'yu sağ kol olarak çizmişse, bu resmen okuyucuyu aptal yerine koymaktır.

Bölüm iyiydi. Sanji'nin kendisini kaybettiğini sanmıyorum. Oda yapıyor böyle şeyler. Kesin başka bir şey olmuştur 2 bölüme çıkar ortaya. Ancak Sanji'nin suiti patlatması hoşuma gitti. Gerek yok kardeşim suite falan bu adam boşuna Karabacak Sanji değil siyah pantolonuyla döver herkesi. Hele suitin güçlerini aldıysa daha da iyi.

Anladığım kadarıyla bu numaralardan birisi Yamato'yu takip ediyor. Teori vardı numaralar Yamato ile hapiste olan samurayları olabilir diye onu destekler nitelikte bir şey olabilir.

Brook muhtemelen dayak yiyecek. Bakalım cp0'ı kim durduracak. Ben hala Robin'in kaçırılmasının engelleneceğini düşünüyorum.

Bölüm iyiydi. Sanji'nin kendisini kaybettiğini sanmıyorum. Oda yapıyor böyle şeyler. Kesin başka bir şey olmuştur 2 bölüme çıkar ortaya. Ancak Sanji'nin suiti patlatması hoşuma gitti. Gerek yok kardeşim suite falan bu adam boşuna Karabacak Sanji değil siyah pantolonuyla döver herkesi. Hele suitin güçlerini aldıysa daha da iyi.

Anladığım kadarıyla bu numaralardan birisi Yamato'yu takip ediyor. Teori vardı numaralar Yamato ile hapiste olan samurayları olabilir diye onu destekler nitelikte bir şey olabilir.

Brook muhtemelen dayak yiyecek. Bakalım cp0'ı kim durduracak. Ben hala Robin'in kaçırılmasının engelleneceğini düşünüyorum.
Brook'un yanına Usopp,Nami falan gelirse o kısımda çok heyecanlı olur.Ama tek başına karşı koyamaz bu azmanlara yiğidim :(

Sanji de diablo teması işlenmeye başladı. (Cehennemden çıkan çılgın Türk de olabilir.) Kırmızının tonlarında bir takım elbise siyah gömlek eldivenler filan tam bir Lucifer veya Diablo veya HellBoy (bu İvankov deyimine uyar) veya Demon artık her ne derseniz. Ama gerçek şu ki bir şeytani hava yaratılıyor Sanji üstünde...

Ben isterim ki bundan sonra sanji yanında 1, 2 adet şef bıcağı taşısın ve saldırılarına artık bunu da eklesin. King'in dediği gibi belli bir şekilde dövüşmektense daha çeşitli dövüşmeye yönelsin. Eskiden ellerine zarar gelmesin diye kullanmadığını ifade ediyordu, şuan zarar gelse de çekiştirince düzeliyor o problem ortadan kalktı.

Aşçı olduğu için bıçak kullanma konusunda oldukça usta birisi olduğu herkesce bilinen birşey, madem suiti attın SODA böyle birşeyle bu adamın saldırılarını çeşitlendir. Ateş çıkarıyor diye adama "Hiken" attır demiyoruz.

Kanat muhabetti yapılmasının ardından sağ kol, sol kol ayrımına bizim tayfayıda koyması, bir benim canımı sıktı heralde.Tayfada ki hiyerarşiyi belirlemede kaptan hiç bu toplara girmemişse eğer, Robin'in söylediklerimi etkili olur ? Yoksa tayfayla 1 gece bile geçirmemiş 3. şahısların mı ? Samimi olark söylüyorum isterse Sanji'ye tayfanın en önemsiz elemanı desin, yada en güçsüzü hiç önemi yok. Eğer çizdikleri en güçlü üyelerse sorun değil, ama Zoro'yu sağ kol olarak çizmişse, bu resmen okuyucuyu aptal yerine koymaktır.
Ama Sanji Oden gibi, Roger nasıl Odeni Beyazsakalın tayfadan aldıysa Sanjiyide Luffy Zefften aldı. Yani Sanji aslında Zeffin veliahtı ve sağ koluydu ama Zeff Sanji rüyasının peşinden koşsun diye onu Luffye verdi. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık