Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Nedense kapakta Mr.1'ı da görmek istedim.

-Apoo yanlış anlamadıysam Yamato'yu tayfasına katmaya çalışıyor ve Yamato'ya söylemek istediği şeyi merak ettim Kaido'nun ne tür bir zayıflığını bilebilir ki Apoo? Drake sen zaman-atlama öncesinden beri Wano ve Kaido arc'ı için hazırlanmış bir karaktersin sadece Apoo'yu yenerek açıkçası benim beklentilerimi karşılayamazsın.

-CP0 üyeleri hakkında Robin'in konuşmasından sonra tüm maskeliler yada en azından liderlerinin Yonko Komutanı seviyesi olduklarının düşünüyorum ve Liderleri olan adam bence 1. komutan seviyesi çıkacak.

-Sanji gen uyanışı geçmese bile sadece Tekmeleri ile bana göre Queen'i alamaz RS gitti bence yerine kesin başka bir power up alacak ve benim düşüncem ateşi ile alakalı olacak yıllardır çoğu Sanji'cinin beklediği şuna bir dönüşmesi efsane olur.
Apoo bence kendini en hasarla Wano'dan ayrılmanın peşinde.X-Drake'i bilmem ama Yamato'yu ikna edemeyeceğini bilebilecek zekaya sahip bir insan.

Apoo'nun amacı Wano'yu en az hasarla tamamlamak.

Apoo bence kendini en hasarla Wano'dan ayrılmanın peşinde.X-Drake'i bilmem ama Yamato'yu ikna edemeyeceğini bilebilecek zekaya sahip bir insan.

Apoo'nun amacı Wano'yu en az hasarla tamamlamak.
Bana Kaido'yu indirmeye çalışıyor gibi geldi planı kazananın elinden galibiyeti çalmak yani Kaido tün novaları ve Wano samuraylarını öldürdükten sonra Güçten düşmüş Kaido'ya saldırmak gibi bunun içinde adam topluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık