Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sonu Kaido Big Mom'a söylenecek:artiz:
Bana pokemon meyvesi verene kadar çocuk yapaydık en azından intikamımızı alırdı o kadar didim sana koca karı:artiz:

Silinmiş Üye

Hocam ben artık heyecanlanmak istiyorum ya. Vallahi yeter, sıkıldım şu yan karakter dövüşlerinden. Gel artık şu son Luffy-Kaido savaşına. Hatta mümkünse bir iki panel Shanks'ı falan da gösterebilirsin yani. Kaç haftadır sabrım kalmadı yeminle.

Süper bölümmüş tekrar baktım. Sanji'nin kaldır kafanı bir erkek dizleri üzerinde çöküp,yalvarmaz deyişi üzerine Zoro'nun burnunu karıştırmasını hatırlattığın için saol :D

Kimin vücudunu yerleştirdiği mechul ama Sanji donmuş, titriyor.Kesin Zoro yada Brook'un işi bu :rolleyes:
Bölüme ben de baktım ve neden yapışmadığını anladım
Sanji alt kısmı sudan çıkarıyor ve hava çok soğuk
Islak ıslak yapıştırmaya çalışıyor ama soğuk havadan dolayı su donup ikisini birbirine bağlı tutuyor yani yapışmamış oluyor :hhh:
Sıcak iklime geçince de buz aradan çıkıyor (!)

Bölümün tek dikkat çekici yeri, Ope Ope No Mi'nin uyanış şeklinde çevreyi değiştirmiyor oluşu. Şu ana kadar hem Dolfamingo'nun hem de Katakuri'nin meyvelerinde çevreyi uyanıştan ötürü yapısal değişikliğe uğrattığı gördük. Law da böyle bir durum yok sanırım. Ayrıca Kid'in meyve uyandırışında canlı olan Koca Ana'yı manyetik özellik kattığını gördük. Bu da Luffy'nin olası meyve uyandırışında daha önce görmediğimiz bir şekilde olabileceğini gösteriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık