Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıyafetlerin elemente dönüşmeme sebebi, sonrasında adamların çıplak kalmaması için. Kendisi böyle açıklamıştı. Canlı insan bedenini mıknatıs yapıyorsa, o zaman Doflamingo da Luffy'yi tele dönüştürseydi derim.
Demek istediğim eğer kıyafet mıknatısa dönüşebiliyorsa o zaman rakip kıyafeti çıkarıp kurtulabilir. Yine sonuç çıplaklık olur. Böyle çözümü olan bi güç vermez bence mangaka.

Uyanış mantığı türden türe değişiyor olabilir. İp, mochi gibi şeyleri kontrol edenler çevreyi o nesneye dönüştürüyor. Ancak değişik paramecia güçleri farklı olabilir.

Kidd nesneleri mıknatıs yapıyordur belki onlar gibi. Ben de onu bekliyordum. Ama law neye dönüştürecek çevreyi? Onun farklı olması lazım. Kidd de belki law gibi değişik bi uyanışa sahiptir.
mochi ve ip meyvelerindeki mantığın işlemeyeceği çok paramecia var. Kidd çevre yerine sadece insanları kendi gibi mıknatısa dönüştürüyor olabilir.

İkisi de meyvesini uyandırmamış mı? Nereye p.up almamış oluyor. :D
g4 mevzusu bu, g4 de p.up değil, önceden öğrenilmiş bir şeydi sadece gösterilmemişti.
Wano genel durumu şöyle
Luffy: janjanlı p.up, kral p.up, +et takviye
Zoro: Enma, kral p.up, +iksir takviye
Sanji: Suit, gen
Law: meyva p.up
Killer: p.up yok
Kid: p.up yok, +handikapı var.

Uyanış iyi ama Big Mom'a nasıl zarar verecek bu uyanış? En mantıklısı o kılıcı çekmesi. Law gene içten hasar veriyor.
Mangaka sıkıştırmayı da içten hasar sayıyor. Kidd kendi demişti derin aşılmıyor ama sıkıştırılarak ölmeye dayanacak mısın merak ediyorum diye.

Kaido’ya vurduğunu zaten hatırlıyorsundur. Big mom’ı tuttuğunda kadının surat ifadesine bak:

Tokalaşırken elini gereksiz sıkıp parmaklarını kıran amcalar gibi Kidd. Uyanış da aynı türde hasarı daha çok destekleyen bişeydir.

edit: hatta şunu da örnek vereyim. Kidd apoo’ya yumruk atmak yerine avuç içiyle vurdu sanki eziyormuş gibi:
Böyle garip bi ezmeye dayalı dövüş tarzı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık