Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom kan mı kusmuş?.. Bunu o kadar kişi yapamadı da Law ve Kidd mi yaptı şimdi?.. Diyecek bir şey bulamıyorum...

arkadaş kinemon nasıl ölmez ya. anlamıyorum. ben hala pell'i sindiremedim. nasıl bir evren burası. ölmek için adının ace olması mı lazım. ace'in aldığı yara kinemonla kıyaslanırsa sinek ısırığı kalır. madem öldürmeyecen neden gösteriyorsun.

Silinmiş Üye

Herkes şok herkes mort bu uyaniş denen zimbirtinin gerçekleşmesi zannimca ölüme çok yaklaştiğinda ortaya çikabilen bir durum, Law dof ile kid bizzat kaido ile bu durumu yaşadiğini ve o zaman bu güçleri elde ettiklerini düşünüyorum.
Aokiji Akainuyla Savaşırken Ozaman Meyvesini Uyandırıp Akainuyu alması gerekirdi?

Silinmiş Üye

@beyblade Uyandırsaydı Akainunun Magma meyvesine karşı en azından kazanabilirdi diye düşünüyorum yediği meyve iyi bir logia ve uyandırılmasıda fazlasıyla güçlü olurdu diye düşünüyorum yani bu "Meyve Uyanışının" Yeteneklerinin Düşünce Veya Kendi Yeni Güçlerinin Tanınmasıyla Olduğunu Düşünüyorum

@beyblade Uyandırsaydı Akainunun Magma meyvesine karşı en azından kazanabilirdi diye düşünüyorum yediği meyve iyi bir logia ve uyandırılmasıda fazlasıyla güçlü olurdu diye düşünüyorum yani bu "Meyve Uyanışının" Yeteneklerinin Düşünce Veya Kendi Yeni Güçlerinin Tanınmasıyla Olduğunu Düşünüyorum
İki taraf da uyandırmış meyveyi zaten.

Silinmiş Üye

@KimyadanKalanLaw Sen şu anda buzun magmaya karşı avantajlı olduğunu ve iki tarafta uyaniş yaptiğinda akainunun kaybediceğinimi söylüyorsun doğrumu anladim.
hayır kanka öyle değil senin dediğine göre ölüm döşeğinde birinin meyvesini uyandırcaksa bunun aokiji oldğunu ve bir ihtimal magma meyvesine karşı uyandırılmış bir meyvenin daha güçlü olabilceğni söylüyorum. Magmanın uyandırıldığı hakkında bir bilgim yok akainunda öyle bir ölüm döşeği oldğunu sanmıyorum yanlş anlatabildiysem özür dilerimde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık