Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drakele vs atan apoo'ya haince saldırıp tek atamayan zoro övüldü. Handikaplı olup tek atan killer mı övülmesin?
Killer'ı övün ama hawkingsi yendi diye övmeyin adam sırf meyve gücünden ibaret fiziksel haki hız hic bişey yok herifte ayni bege gibi sırf meyvesine güveniyo.

Bm sırf tüm kek ortasındaki Luffy için koka açmış birisi yahu.Kadında nihai savunma var gibi düşünmeye gerek yok.Nihai savunmanın halini de görüyoruz zaten.

Killer'ı övün ama hawkingsi yendi diye övmeyin adam sırf meyve gücünden ibaret fiziksel haki hız hic bişey yok herifte ayni bege gibi sırf meyvesine güveniyo.
Ben de diyorum ki zoro bunun yarısını yaptığında onlarca sayfa övüldü, bölüm yıldızı konusunda aynı sayıda koca adayı uçuran kaido dan daha fazla oy aldı. Killer dan çoğu kişinin beklentisi yokken, hawkins'i teklemesi niye övülmesin?

Bu seri nereye gidiyor anlamıyorum tüm bu cümbüşe kesinlikle denizcilerin dahil olması lazım. Bm de inerse artık yeni bir çağ başlamış olacak ve sistem değişikliği olacak yeni imparatorların peşlerine amirallerin takılacağını düşünüyorum .

Lance öpücüğü kime atar. Anca Kizaru gibi beyfendi bir erkeğe atar. Kizaru geliyor beyler. Supernova teklemeyi özlemiş duyduğuma göre.

Ben de diyorum ki zoro bunun yarısını yaptığında onlarca sayfa övüldü, bölüm yıldızı konusunda aynı sayıda koca adayı uçuran kaido dan daha fazla oy aldı. Killer dan çoğu kişinin beklentisi yokken, hawkins'i teklemesi niye övülmesin?
Benim beklentim var killer'dan kamazo olduğu zaman zoro'ya karşı gösterdiği cabanın 3te1'ni göstermeden yendi hawkingsi.

Apoo hawkingsle aynı seviye değil adam onca darbeye rağmen hala ayakta ama gereksiz övüldü zoro o bölüm haklısın.

Kid'den uyanış göreceğimizi düşünüyorum. Uyanış'ın koşulları belli değil ama canon meyvesini uyandırmış Dof ve Kata çocukken yemişti meyvelerini Kid ne zaman yedi bilmiyoruz ama çocukkende bu mekanik şeylerle uğraşıyormuş belki çocukken yemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık