Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke ama kalkacak gibi hissediyorum. :(

Ama Trafo ve Hurdacının bu yaptıkları saldırıda hiç bana son kozlarıymış gibi gelmedi. Hala umutluyum Big Mom'ın düşmesinden.
Law BM'yi içten kanattı, ağzından kan geldi biraz. Kid demiri çekme ayağına o yaralanmadan tüm kanı çekse iş biter aslında. Oda böyle bir şey yapsa saçma da demeyiz.

Şok bir hamle ile birazcık yapsa yeter. BM haki kullanana kadar gücü yarılanır.
Yok o şekilde değil, lawın meselesi gibi room kullanabiliyor bigmom veya kaidoya taş falan fırlatabiliyor fakat yerlerini değiştiremiyordu ya o şekil diyorum. Demirleri çekip bigmoma vurmak ile doğrudan bigmomu etkilemek çok ayrı seviyede haki istemeli herhalde.

Law BM'yi içten kanattı, ağzından kan geldi biraz. Kid demiri çekme ayağına o yaralanmadan tüm kanı çekse iş biter aslında. Oda böyle bir şey yapsa saçma da demeyiz.
Ama Oda hiç Kid'in meyvesini böyle kanı çekme gibi kullanmadı. Bana onu akıl edecek gibi gelmiyor. Adam itme çekme olarak kullanıyor meyvesini. Demirlerden el falan yapıp yumruk attırıyor ayrıca. İşin içinde Law varken bence gayet yaratıcı ve saçma olmayan bir şey uydurabilir. Ope Ope çok acayip bir meyve çünkü ya da bu iki meyvenin etki gücünü yükseltmesi lazım. Mesela Fuji tüm adanın molozlarını kaldırabiliyor. Kid'in en azından bunun gibi bir şey yapması lazım. Millet Fuji'ye verdiği tepki gibi tepki versin bütün demirler gidince falan. Yaratıcılıktan ziyade etkisini arttırsın şu anki halinin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık