Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid'in meyvesini Luffy'ye oranla basit kullanması meyvesi üzerinde hakimiyetinde usta olmadığı anlamına gelmeyebilir. Lastik meyvesini dövüş stillerine entegre etmek çok daha avantajlı.

Law'a gelince seride meyvesiyle en uyumlu karakterlerden. Herif ustalaşabilmek 5 yıl Hacettepe Tıp okumuş, cerrah olmuş üzerine birde meyveye ayrı çalışmıştır.

Uyanışı açmak için her kullanıcının geçmesi gereken yol farklı gibi geliyor bana.
İnsanlar at gözlüğüyle bakıyor bu olaylara. Dof uyandırmayı dövüşün sonunda açtı, kim biliyordu o zaman kadar onda uyandırma olduğunu? Millet Kid çatıda ne yapacak derken ben g4 gibi bir formu olduğunu söylemiştim, aynı şekilde ileride de yeni şeyler göstereceğini bildiğim için ona göre yorum yaptım. Boş sallayanlara dedim ki bak Luffy iki dakka önceye kadar dayak yiyordu Kaido'dan. Ama yok millet illa en iyi bilen...

G4 galiba uyanış çıkacak.

G4'ün çok haki ve enerji harcamasıyla bu ikisinin uyanışının çok enerji harcaması benzer işler.Luffy'nin formu bulduktan sonra uyanışmış falan umursadığını sanmıyorum Zoro gibi durumun farkında olmayabilir.

Dövüşün başından niye kullansın ki enerji harcayan şeyi
Yanlış anladın, dövüşün başında kullansınlar demedim Kid neyse de en azından Law tayfayla gezdi ve ölüm kalım durumunun ölüm kısmındaydı ama kullanmadı. Uyanışa dair hiç bir emare göstermedi oda. Genel saçmalıklar ve mantıksızlıklar konusunda çoğu kişiyle aynı fikirdeyim ama bu konuda gerçekten rahatsız oldum. Aynı rahatsızlığı herkes hissetsin diye demiyorum.
Edit: Luffy cp-9 tekniklerini dayak yediği halde izleyerek öğrendi mesela, haki kaplama olayını da Kaido'dan sopa yedikçe farketti. Böyle bende zaten bu vardı diye gösterdiği tek şey G-4 diyebiliriz.

Bunu Luffy seride yüz bin defa yapmıştır, aynı şekilde Zoro da.
Mantığı da basit çok enerji harcadığı için sona sakladıklarını kendi ağızlarıyla söylediler işte, siz mantık kurmak istemediğiniz için görmezden geliyorsunuz.
Koyulaştırdığın kısımda bahsettiğim illa mantıksız veya kötü bir örnek değil zaten. Sadece bunun seriyle çelişmemesi, kabul edilebilir olması gerekiyor. Yoksa zaten çok enerji yediğinden son koz olarak kullanılması normal bir şey. Ee peki, takıntılı bir şekilde öldürmek uğruna planlar yaptığı Doff'a neden kullanmadı diye sormak gerekmez mi? Eğer Luffy şu ana kadar uyanış açmış olsaydı Kid ve Law'u yine garipserdim ama bu kadar da değil. Luffy'nin meyve ustalığı bu ikiliden katlarca daha iyi, bu yüzden Luffy'den önce açmaları manalı değil. Sen bu noktayı kaçırıyorsun, bu noktaya değinmeden yorum yapıyorsun.

Son düzenleme:
Kid'in meyvesini Luffy'ye oranla basit kullanması meyvesi üzerinde hakimiyetinde usta olmadığı anlamına gelmeyebilir. Lastik meyvesi dövüş stillerine entegre etme konusunda çok daha avantajlı.

Law'a gelince seride meyvesiyle en uyumlu karakterlerden. Herif ustalaşabilmek 5 yıl Hacettepe Tıp okumuş, cerrah olmuş üzerine birde meyveye ayrı çalışmıştır.

Uyanışı açmak için her kullanıcının geçmesi gereken yol farklı gibi geliyor bana.
Kid'in meyvesini hayal edersen, aklına kullanacak çok farklı yollar gelebilir. Mesela kendisine de aynı kutbu verip, rakibin kendisine yaklaşamamasını sağlayabilir.
Law konsunda ise, evet meyvesi hakkında bilgili ama tam kontrolünü olduğu bir odada sadece bu kadarını mı yapabilir cidden?
Son kısma ise katılıyorum. Olabilir.

Yanlış anladın, dövüşün başında kullansınlar demedim Kid neyse de en azından Law tayfayla gezdi ve ölüm kalım durumunun ölüm kısmındaydı ama kullanmadı. Uyanışa dair hiç bir emare göstermedi oda. Genel saçmalıklar ve mantıksızlıklar konusunda çoğu kişiyle aynı fikirdeyim ama bu konuda gerçekten rahatsız oldum. Aynı rahatsızlığı herkes hissetsin diye demiyorum.
Law için bir şey diyemem de Kid için öyle bir durum yok işte. Millet haterlık yapıyor düz. Adam yarın birgün kral haki kaplamayı öğrendiğinde ne yapacaklar çok merak ediyorum. Klavyeyi kemirirler artık.

Koyulaştırdığın kısımda bahsettiğim illa mantıksız veya kötü bir örnek değil zaten. Sadece bunun seriyle çelişmemesi, kabul edilebilir olması gerekiyor. Yoksa zaten çok enerji yediğinden son koz olarak kullanılması normal bir şey. Ee peki, takıntılı bir şekilde öldürmek uğruna planlar yaptığı Doff'a neden kullanmadı diye sormak gerekmez mi Eğer Luffy şu ana kadar uyanış açmış olsaydı Kid ve Law'u yine garipserdim ama bu kadar da değil. Luffy'nin meyve ustalığı bu ikiliden katlarca daha iyi, bu yüzden Luffy'den önce açmaları manalı değil. Sen bu noktayı kaçırıyorsun, bu noktaya değinmeden yorum yapıyorsun.
Adam alışamadığını söylüyor. Belli ki yeni. Belli ki Rosa'dan sonra çalıştığı bir şey. En uygun yerde Zou. Büyük ihtimallede böyle. Aksi Oda içinde saçmalık olur. Niye Doffy'de takılıp kalıyor forum anlamıyorum.

Law, Doffy'nin inmesiyle Kaido'yu üzerine çekeceğini de biliyordu. Cavendishle konuşurlarken belirtiyor. Onun zekasında olan birinin güçlenmesi gerektiğini bilir.

Görmedik diye gelmeyin şuraya. Oda hangi bir karakterin gelişimini göstersin. Anca Luffy'e yetiyor gelişimini gösterdiği zaman dilimi. Her karakteri göstermesinin olanağı yok bir kere.

@Skywalker_61 Sen de okumuş olursun.

Uyanışın çok fazla haki yakıyor olması Luffy'nin gear muhabbeti gibi mi acaba? İlk başlarda çok yakıyor ama kullana kullana denge haline mi geliyor?
Uyanış hep çok fazla haki yakıyorsa bu kata'nın uyanışı çok fazla kullanmıyor oluşunu açıklar. Hem ileri gözlem hem de uyanışa aynı anda haki bassa çok dayanamazdı der geçeriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık