Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid son sayfaya gülüyor. Niye gülüyorsun olm? Hawkins hallolunca sorunların bitti mi? Senin üstün hakin var mı? Kral hakiyle vurabiliyor musun? Hayır. Luffy bu özellikleriyle dövüşünce millet gömdü plot armor diye iki tane henüz bir nitelik göstermemiş nova yonko karşısında duruyor kimse de çıt yok. Harbiden de ana karaktere gömmek kolaymış.
Valla tam tersine ciddi kısım o ikisinin Big Mom'ı alamayacağını düşünüyor. Bir anket falan olmadığı için kesin sayıyı veremeyiz ama ben kimle konuştuysam alamayacak dedi şimdiye dek. Millet o ikisinin yonkou alacağı gerçeğiyle yüzleşsin o zamam gömmeye başlarlar :D

Millet Kid önceden Kaido'dan dayak yemiş falan diyor da Luffy daha Kaido'dan dayak yiyeli on dakika olmadı, Kid'inki ay olmuş :D
Millet bazen fanlık ve haterlıktan resmen körleşiyor, yorumların çoğunda bunu farkettim. Kid denilen adamın şimdiye kadar zaten almış başını gitmiş olması gerekiyordu, adam o kadar dövüşe girmiş. Madem dövüşülerek güçleniliyor, resmen Oda bu adamı frenlemiş. Hele plot armor muhabbetleri iyice komik kaçar, plot armoru -100'de gezen adam Kid. :D

Millet Kid önceden Kaido'dan dayak yemiş falan diyor da Luffy daha Kaido'dan dayak yiyeli on dakika olmadı, Kid'inki ay olmuş :D
Millet bazen fanlık ve haterlıktan resmen körleşiyor, yorumların çoğunda bunu farkettim. Kid denilen adamın şimdiye kadar zaten almış başını gitmiş olması gerekiyordu, adam o kadar dövüşe girmiş. Madem dövüşülerek güçleniliyor, resmen Oda bu adamı frenlemiş. Hele plot armor muhabbetleri iyice komik kaçar, plot armoru -100'de gezen adam Kid. :D

Luffy ile müttefik olana kadar harbiden bahtsızın tekiydi. Bu evrende hasır oğlana yakın duracaksın :D .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık