Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 süpernova bir yonkouyu yenemez. 3 ü birlerse gene yenemez.Hatta 7 si birleşse gene yenemzez.Ha oyalar yada durdurabilir .Durdurmak yenmek değildir.Yenseydi Yonkouların itibarı olmazdı. Luffy ayrı o zaten Joy Boy
Oda'nın tarzını biraz bilen herkes Big Mom'un düşeceği sinyalini bu bölüm almıştır. Tabii yine de belli olmaz, kesin konuşmamak lazım ama büyük oranda düşecek benim gözümde.

Oda'nın tarzını biraz bilen herkes Big Mom'un düşeceği sinyalini bu bölüm almıştır. Tabii yine de belli olmaz, kesin konuşmamak lazım ama büyük oranda düşecek benim gözümde.
Big Mom ın düşmesinin imkanı yok .Onu ancak onun kalibresinde biri yenebilir. Yonkouların Amirallere denk olduğunu düşünürsek şu video güzel bir fikir verebilir. Kral haki olmadan süpernovalar tırt ne yazık ki :artiz: :a:

Güzel bölüm. Çizimler de güzel. Hawkins'i de sevdim. Her karakter göğüs göğüse çarpışacak diye bir şey yok. Killer'dan net olarak güçsüzmüş ama korsan olmanın hakkını veriyor savaş tarzıyla. Kid'den bebek yaptığı için de %92 ihtimalle ben kazandım demiş meğer.

Apoo ne durumda bilmiyoruz ama Hawkins'in öldüğünü varsayarsak, ölen ilk nova oldu kendisi. Devamı da gelir umarım.

Burada Kid ve Law yok. :a:
Kid ve Law olsa ne olur olmasa ne olur. Kral hakinin daha ne olduğunu bilmeyen cahiller bunlar. Kid zaten Kaidoya yenildi. Law desen daha Doffyi yenemiyor.

Olacakları söyleyeyim sana . Kaido devrilene kadar Big Mom oyalanacak. Kaido düşünce Big için savaşmanın bir anlamı olmadığından tüyecek .Yani Kaido ya ihanet etmiş olacak.Bu yüzden Big Mom ın tayfasını Wanodaki savaşa sokmadı oda efendi.
Luffy Big Mom ile dövüşmesede olur. Çünkü artık Luffy kendini ispatlamış Big Mom için bir tehtid olmuş olacak.

Kid ve Law olsa ne olur olmasa ne olur. Kral hakinin daha ne olduğunu bilmeyen cahiller bunlar. Kid zaten Kaidoya yenildi. Law desen daha Doffyi yenemiyor.

Olacakları söyleyeyim sana . Kaido devrilene kadar Big Mom oyalanacak. Kaido düşünce Big için savaşmanın bir anlamı olmadığından tüyecek .Yani Kaido ya ihanet etmiş olacak.Bu yüzden Big Mom ın tayfasını Wanodaki savaşa sokmadı oda efendi.
Luffy Big Mom ile dövüşmesede olur. Çünkü artık Luffy kendini ispatlamış Big Mom için bir tehtid olmuş olacak.
Oda o zaman bunları o duruma sokmadı yav, onu dedik işte. En kötü nesili Yonko ve İmparator gibi sanma onlar da savaş lordları gibi. Killer bile Hawkins'i harcadı geçti zorlanmadan işte. Seviyeleri farklı. Sen hazırla kendini şimdiden Big Mom gidici ;)

Oda o zaman bunları o duruma sokmadı yav, onu dedik işte. En kötü nesili Yonko ve İmparator gibi sanma onlar da savaş lordları gibi. Killer bile Hawkins'i harcadı geçti zorlanmadan işte. Seviyeleri farklı. Sen hazırla kendini şimdiden Big Mom gidici ;)
Killer Yc4 üstü en az Perospero var.Oruçtan iyi performans gösterdi bence.Performansı etkileyici.Kid Law falan da Killer ile aynı seviyede ahahahshss kim lan bunlar Dof’u yenemiyorlar daha :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık