Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyse hawkins de aradan çıktı. Killer gidip kid ve lawa katılacak. Geriye Apoo ve kulak meme reis kaldı. King ve queen az daha beklesin. Peki bu kadar güçlü adam hep beraber gidip bigmoma dalar mı? Dalarsa indirirler aslında. Al sana bigmom nasıl inerin cevabı.
BM'ye dalabilecek çok adam var. Jinbe Brook Franky filan. Usopp ve Nami de destek olabilir. Usopp hariç hepsinin bir olayı oldu zaten Bm ile.

Kullanırsa normal karşılamış demektir.Normal karşılamışsa da zaten karakter gelişimini at çöpe gitsin bunun
Aynen sebeplerini araştırayım hemen.Çarpıcı sonuçlar alacağımı düşünüyorum :hhh:
Bu dediğin kulağı olup işitirse normal karşılamış demekle aynı. Adamın genleri ve tüm vücudu değişti yani bunu iptal etmesi görünürde mümkün değil...

BM'ye dalabilecek çok adam var. Jinbe Brook Franky filan. Usopp ve Nami de destek olabilir. Usopp hariç hepsinin bir olayı oldu zaten Bm ile.
Valla şu 1000lerce ezik olmasa aslında bigmomın inmesi için ortam hazır. Wano gibi kairoseki merkezi bir yerde birileri kairoseki ile bağlasa tamamdır. Zaten queen bağlamıştı. O zincirler hala orada. kid manyetik gücü ile tutup bigmomı denize atabilir.

-Ben Judge'ın oğullarının kalpsiz olmasını doğuştan süper güçlü olmalarının bir yan etkisi sanıyordum ama meğer Judge bunu hedeflemiş Sora gibi sevgi dolu bir kadın Judge gibi birinde ne bulmuş?
-Killer ve Hawkins'in kavgası bittiyse sonrada Kid'in kavgasından devam eder eğer çok güçten düştü ise Kid'in bir P-up almasını yada gizli bir silahını kullanmasını bekliyorum .

Hepinizin gözünden kaçan bir şey var. Hawkinsi indirmeye yeten saldırılar kidi indirmeye yetmedi. Belki killerin o son saldırısını da yese o zaman kid de düşerdi. Onu yiyemedi çünkü bebek bitti.

-Ben Judge'ın oğullarının kalpsiz olmasını doğuştan süper güçlü olmalarının bir yan etkisi sanıyordum ama meğer Judge bunu hedeflemiş Sora gibi sevgi dolu bir kadın Judge gibi birinde ne bulmuş?
-Killer ve Hawkins'in kavgası bittiyse sonrada Kid'in kavgasından devam eder eğer çok güçten düştü ise Kid'in bir P-up almasını yada gizli bir silahını kullanmasını bekliyorum .
O arc zaten hep bunun üzerinde durdular. Sanji yüksekten atlarken kokrmasına rağmen kardeşleri korku hissetmiyordu. Korku hislerine kadar test ederek deneyin başarılı olup olmadığını anlamak istiyordular. Sanji fareye bile yemek verirken ya da annesi için üzülüp dururken kardeşlerinin hiçbiri öyle değildi ve Judge bu yüzden Sanji'ye başarısızlık olarak bakıyordu ama düğün töreninde oğullarının kendi ölümünü bile umursamadığını görünce bu düşüncesinin saçmalığını o da fark etti. Sanji şimdi dış iskeleti de aldığı için aslında günceldeki Judge'a göre tek başarılı oğlu oluyor.

O kostümü giyerek herşeyin içine bıraktı zaten. O genler kendiliğinden ayaklanmadı :hhh:
İyi ki giydi. Sanji bu serinin Luffy ile beraber en iyi yazılmış karakteri. Suiti giymesinde asla bir yanlışlık yoktu. Sadece hislerini kaybetse annesinin ölümü boşa gidecekti ama Sanji de böyle bir değişim beklemiyordu yani onun için de sürpriz oldu bu değişim. Her şeyin sonunda annesinin haklılığını gerek gücüyle gerek duygularıyla kanıtladı.

O arc zaten hep bunun üzerinde durdular. Sanji yüksekten atlarken kokrmasına rağmen kardeşleri korku hissetmiyordu. Korku hislerine kadar test ederek deneyin başarılı olup olmadığını anlamak istiyordular. Sanji fareye bile yemek verirken ya da annesi için üzülüp dururken kardeşlerinin hiçbiri öyle değildi ve Judge bu yüzden Sanji'ye başarısızlık olarak bakıyordu ama düğün töreninde oğullarının kendi ölümünü bile umursamadığını görünce bu düşüncesinin saçmalığını o da fark etti. Sanji şimdi dış iskeleti de aldığı için aslında günceldeki Judge'a göre tek başarılı oğlu oluyor.
Emin misin? Ondan sonra Sanji için konuşurken hiç değişmemiş gibi duruyordu. Ama Luffy'e Sanji'nin iyi ama ona göre kötü özelliklerini söylediği konuşmadan sonra değişmiştir diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık